Latvijas Kultūras koledža

Pilnīgs sviest!!!Pasniedzēji reāli cūcīgi izturas pret studentiem, vadība izliekas to neredzam, sola noaminīt bet sākoties jaunajam mācību gadam izrādās ka pasniedzēju tomēr nenomainīs, studenti it kā nejauši tiek ieskaitīti parādniekos un parādi ir priekšmetos kurus tioe nemaz nemācās.Ziemas vidū taslēdz apkuri un visi salst.Par kavētām lekcijām liek rakstīt paskaidrojumus un protams cieš tie kuri nāk uz lekcijām.Studentu dāļā strādā kaut kāad tur Agita kura uzvedas kā prezidente-b''lauj un valba acis uz studentiem par katru jautājumu....pasniedzējs neierodas uz eksāmenu un ieraksta ka studenti nav atnākuši...

E es 21.01.2006

..tā skola tiešām ir sviests, daži pasniedzēji tīri ok, bet tā...pilnīgi garām...jā, katrā skolā ir nepilnības(un esmu "nobijusi" ne mazums), šajā- kronis visam...vadība-kaut ko tik nesakārtotu un ar tādu visatļautības devu (kādos "jaukos" vārdos studenti tiek saukti). Protams katra paša izvēle-bet neuzskatu, ka sevi tā ir jāpazemo...Nedomāju, ka šī skola ir radošiem cilvēkiem, drīzāk "līdzi lecējiem" un "p----ā līdējiem".Manuprāt vadība zāģē pati to zaru uz kura sēž, jo tie pasniedzēji, kuri šeit strādā(tie foršie) paši atzīst, ka nesaņem sapratni, atbalstu un novērtējumu no LKK puses.(tas komentārs, kurš te tā "jauki" pārkopēts,2005-10-05 (11:47), nebrīnītos, ja nāktu no pašas LKK vadības puses..)

B Bailey 05.10.2007

Laikam jau par abu rakstītāju intelekta līmeni un prasmēm var spriest jau tikai pēc tā, kā komentāri bija rakstīti - ar drukas kļūdām, neievērojot atstarpes pēc punktiem un tamlīdzīgi. Pati mācos Kultūras koledžā un lielai daļai informācijas nepiekrītu. Jā, daļā telpu nav silti ziemā, jā, bibliotēka nesniedz grāmatas uz mājām, vari lasīt uz vietas vai kopēt un ņemt kopijas līdzi, taču pasniedzēji ir prasīgi, radoši un visnotaļ profesionāli. Viņi ir gatavi dot daudz no sevis - savu izpratni, savas zināšanas, jautājums, cik daudz vari un gribi ņemt pretī. Kā jau teicu, mācos koledžā un strādāju. Iegūtās zināšanas un dažādus knifus varu īstenot un to arī daru, gūstot labus panākumus. Taču, ja mācies nezini kāpēc, paļaujoties uz to, ka gribi būt bohēmā, piederēt šai videi, tad jēgas noteikti nebūs. Ja cilvēks otrajā kursā vēl nezina, ko viņš vēlas darīt un kas viņš būs pēc koledžas absolvēšanas, tas laikam tomēr ir rādītājs. Ja cilvēks nesaprot, kāpēc viņam kā kultūras menedžerim jāmācās ekonomikas pamati un projektu vadība, tad manuprāt arī tas ir rādītājs. Katram ir savas prioritātes - kurš grib bļaustīties, kurš - kaut ko gūt. Tas arī nosaka, kurš kuram skries pakaļ - pasniedzējs studentam vai students pasniedzējam. Jo nereti pasniedzējs māca auditorijai, kurā atrodas 2 - 3 cilvēki... un studentu atbilde uz to ir: "Es nevarēju piecelties."

N n 16.12.2007

Šaubos vai jebkurā citā skolā viss ir 100% perfect. Mācos LKK. Protams ir daudz nepilnības, bet ir arī savi plusi - tiešām zinoši un radoši pasniedzēji. Vislabāko varu teikt par A. Miltiņu un R. Čaupali. Ir arī daži īpaši eksemplāri, bet varbūt ne vienmēr vajag sprēgāt pretī.. vienkārši meģināt sadzīvot un paņemt svarīgāko....Jau minētajai Agitai ir tīri interesanta attieksme, arī bibliotekāres ir saglabājušas attieksmi iz senajiem laikiem, bet, common, vai tiešām nevarat saskatīt neko labu!!!!

L lacis 19.10.2008

Mācos LKK un esmu ļoti apmierināta, tā aura, kas valda skolā tik tiešām ir radoša, un veicina skolēnu izaugsmi jebkurā jomā.
Ja būtu iespēja, es skolā mācītos atkārtoti, jo ar 2, 5 gadiem nepietiek, gribas vēl, un vēl kā labas kūkas!

P patiesiiba 23.04.2009

auksti, auksti, auksti...
tur tiešām ir auksti...garderobē virsdrēbes neesmu atstājis kopš mācos šajā iestādē

un cena...atbilst līmenim...vai otrādi ( :) )

nu tāda vidēja līmeņa mācību iestāde...ja kāds vēlas tiešām nopietni studēt menedžmentu, tad iesaku domāt par kādu augstskolu ārpus LV

bet ja vēlaties kļūt par kāda kultūras nama vadītāju, tad skoliņa - ideāla!!!

priekš manis (izteikta latviešu sliņķa )...skola ideāla, parādus var nokārtot un visu sarunāt!!!

K Kristy 05.05.2009

Interesanti gan cilvēki izsakās par šo skolu?Bet, nu, viss, paša rokās...gribi ej, negribi neej!!:)

S Sanita 05.05.2009

LKK ir forša skola ar foršu atmosfēru un foršiem pasniedzējiem. Mazas nepilnības ir visur, neviens nav ideāls, taču tādu ģimenisku attieksmi ir jāpameklē. Cik katrs to izmanto, paša ziņā. Daudzi atnāk uz LKK tikai tādēļ, ka tur nav matemātikas, un tad pīkst, ka nav labi. Tiem, kas grib, ir visas iespējas pavadīt lieliskus studiju gadus LKK!!! Iesaku no sirds!

H hahaha 30.05.2012

Tur tachu macijaas taa Okartes sarkanmate Tiina.
Diezgan vaajss limenis.. :(

H hahaha 30.05.2012

Nu, tur tiek tie kuri netiek augstskolaa, bet profenei par "vecu", jo tajaa koledzaa uznem tikai pec 12. klases.

R riddle 13.07.2014

Pirmkārt, jau izlasot tekstu, es pilnīgi saprotu, kamdēļ, sūdzības autors tika dēvēts sliktos vārdos. Es arī sauktu par cirvi, bet tas tā.

1)Skolā nav auksts, visur visu silda, ir uztaisīts kosmētiskais remonts.
2)Burvīga atmosfēra, draudzīgi, tiešām var teikt koledža otrās mājas(jā ir cilvēki 'sēnes", bet tie tiek pieņemti kolektīvā)
3) Pasniedzēji ir labi, savas jomas pārzinātāji(paši strādā savā sfērā ar labiem panākumiem)-Gāga, Hermanis, Linde, Grūbe... un tā es varētu turpināt.

Q qwerty222 24.11.2015

Dārgie, topošie studenti!

Arī man ir savs personiskais viedoklis par šo iestādi dēvētu par Kulturas koledžu...
Pats studēju, saskāros ar neskaitāmām neatrisināmām problēmām no koledžas pusts, vadības, viespasniedzējiem utt.
Vēlos izklāstīt, ziņot pārējiem, lai nebūtu vilšanās, velti šķiests laiks, nauda.

1) Nesakārtoti lekciju saraksti: tiek mainīti studentus nebrīdinot, dažreiz pat vairākas reizen dienā (ir gadījies ne reizi vien).
2) Pazūd lekcijas: pēkšņi uz pusgadu, gadu tiek pārtraukts kāds konkrēts mācību priekšmets, kad tas atsākas tad ir mistisks eksāmens, ieskaite, par kuru studenti ir informēti dažas dienas iepriekš. (kurš atceras, kas tika pasniegts lekcijā pirms gada, vai pusgada?).
3) Atzīmes izgaist: tā kā koledžā ir vieslektori, jābūt īpaši uzmanīgam, jāseko līdzi vai tiešām laisā ir ieliktas visas atzīmes, jo ir nācies saskarties, ka atzīmes nav izliktas pat vairākus mēnešus pēc eksāmena/ieskaites internera vidē - laisā, uz jautājumu kāpēc vēl aizvien pārbaudot savu lais kontu, nevaru redzēt savas atzīmes, atbilde no pasniedzējas, nesatraucies tiks ieliktas, kad pēc gada joprojām tas nav izdarīts, dodos kārtējo reizi pie vadības, bet tur ļaudis saka, ka es neesot kārtojis eksāmenu (mani studiju biedri var apstiprināt, kad biju eksāmenā, kā arī es varu pierādīt ar vārdiem par ko katrs students runāja savā prezentācijā, bet mani vārdi pret pasniedzējas nav nekas... esmu, taču tikai students!), ieskaiti, lai runājot ar pasniedzēju, beidzot tiekot pie pasniedzējas, viņa apstiprina, ka neesmu bijis ne ieskaitē, ne eksāmenā, man jākārto šis priekšmets atkārtoti.
Lieta tāda, ka neviens students netiek pielaists pie eksāmena, ja nav nokārtojis sekmīgi ieskaiti, par visu ir jāparakstās (dokuments paliek pie konkrētā pasniedzēja), pēc ieskaites, eksāmena uz protokola lapas.
4) Telpas: tumšas, mini izmēra, ziemā ļoti vēss, papildus džemperis + karsta tēja ir obligāta.
5) Pasniedzēji: vairākums ir tiešām izpalīdzīgi, cilvēcīgi, saprotoši, bet populārais R. Lazda - īpašs gadījums, un A.Grūbe - ...
6) Mācību maksa: neuzķerieties uz šo, jo līmenis ir tiešām zems.
7) Mācību priekšmeti: vairums ir neatbilstoši izvēlētaijai specialitātei, piemēram, Reklāma un SA - nepieciešamas izmaiņas! Akieri, mūziķi - var mēģināt.

Lai veicas!