AtrisinātaLatvijas Kredītu Centrs - Cik ilgi man jāmaksa

Par kredīta piešķiršanu prasīja 250 euro, sagatavoja ligumu, tad lai naudu pārskaitītu bija jāsamaksā 544, kur vienojamies par 300 euro, nākoša diena uzlika sodu 102 euro un nauda bušot 5 minūtes, pagāja dažas dienas nu man jāmaksā 898 euro un tad nauda bušot konta. Cik ilgi man jāmaksa jo tā kārtojam divas nedēļa, bet teica ka 250 euro un vairāk ne kas, bet summa aug katru dienu un nav nekādu rezultātu

18.05.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 29.06.2020

Uzņēmuma Latvijas Kredītu Centrs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V vitols 18.05.2020

Iesaku apkopot visus papīrus un nebaidīties rakstīt iesniegumu uz patērētāju tiesību aizsardzības centru izklausās pēc negodprātības!

S Sibe 18.05.2020

Ari konta izdrukas ko maksaju

V vitols 19.05.2020

Jā!

A Artūrs Dante 18.05.2020

Izskatās nevis pēc negodprātības, bet krāpniecības, kāds naudas pārskatījums pirms kredīta iemaksas ? :)))))))))

S Sibe 18.05.2020

Teica ka 250 bus jamaksa un viss nekadas summas , tad atnaca bankas izdruka kur summa bija 544 , samaksaju kopa 300 , uzlika sodu kuru nomaksaju 102 , un sodien atnaca rekins ka jamaksa 898

A Artūrs Dante 18.05.2020

ja godīgi ļoti maz ko sapratu, kur kas atnāca.
tātad esiet jau ko samaksājuši, cik saprotu 300, uz kāda pamata tiek uzlikts kāds sods, un tad vēl kāds rēķins, apakšā lai uzliktu kādus līgumssodus vai ko vēl ir jābūt parakstītam līgumam kā minimums un nekā savādāk.

S Sibe 19.05.2020

Bet ka iestade LKC un ko man tagad darit

E Elīza Priede-Butka 13.09.2021

Šādi rīkojas visi aizdevēji, kuri izzog naudu. Pec katras iemaksas prasa vel vairāk un savu aizdevumu ta ari nesaņem. Un tie līgumi vienmēr ir divaini un vienmēr no kaut kādām tieslietu ministrijas un advokātiem.
Beigas esi bez aizdevuma un vel parada, jo iemaksāji visu naudu solitajam aizdevumam, kuru nesaņēmi. Un kas tas vispār par sviestu, ka aizņemoties pirms naudas saņemšanas vel jamaksa mistiskas summas kuras nedos garantiju aizdevuma sanemsanai. Tas ir ka, man jāņem atrais kredits lai samaksātu aizdevējam?

Dokumenti

A Artūrs Dante 19.05.2020

Sibe,... es vienkārši esmu šokā par to, ka vēl ir Latvijas pilsoņi, kas uzķerās uz Āfrikas nigeru razvodiem ... nu moins, nu moins - kā var būt tik lētticīga ..
Es pat nezinu, ko lai iesaka, policija nepalīdzēs, ... jo 99.999999%, ka vainīgie Āfrikā - naudiņa atā atā atā...

S Sibe 19.05.2020

Tad fesbuka iznemat ara lai citi neuzkeras jo vini ir zem KLC karoga

A Artūrs Dante 19.05.2020

es lai izņemu no FB, labi kāpēc nē, es principā domāju, ka mierīgi varu arī google meklētājā Nigēriju ar Šveici vietām samainīt ...

A aicis24 19.05.2020

Jebal cik mūsdienās ir lētticīgi cilvēki, vēljoprojām iekrīt no Āfrikas krāpšanas veidiem.Gan jau iekritīsi Signe,ja uz e-mailu viņi tev atsūtīs,ka esi vinnējusi miljonus,jums tikai jāatsūta nedaudz naudas un miljoni būs jūsu.Galvenais,ka ir vēl daudz šādu lētticīgu cilvēku.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Vieni tādi miljonāru mantojumu piedāvātāji arī man atrakstīja, šoreiz spāniski. Saliku kopā spāņu valodas minimumu no Tomasa Maina Rīda, Antonio Banderasa un dažiem maniem paziņām un aizrakstīju tai firmelei, vairāk nav raucējuši :D

⛔️ 19.05.2020

Nabaga meitenīte

K Klientamnavtaisnība 19.05.2020

Mazliet vajadzēja piedomāt līdzi. Kurš prasa gandrīz 25% no aizdevuma iemaksāt, lai piešķirtu aizdevumu?

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Te paterētāju tiesību centrs nelīdzēs, tikai Francijas nacionāla žandarmērija!

Izskatās,esat uzķērusies uz krāpniekfirm!

''Līgums'' ir sagatavots ar es pat nezinu kādu masīntulkošanas programmu, tas pat nav Google, tas ir es nezinu kas! Un tagad ieslēdziet logiku - ja firma izsniedz kredītus, bet nevar normali sagatavot līgumu, tad šīs ''firmas'' personālam ir jaguļ uz gridas rokudzelzos ar automātiem pie muguras,man nav zināms, kādi automāti frančiem ir lietosanā.

Otrkārt, kādas iemaksas,lai piešķirtu aizdevumu!

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Ja firmele no Francijas, vai vismaz uzrāda adresi Francijā, tad neko nemaksājiet, bet aizsūtiet viņiem sitādu frāzi

Monsieur, vous êtes un trou du cul

Ar to viniem vajadzētu pietikt. Varbūt nav īsti pareizi, kaut gan guglis nav pats briesmīgākais mašīntulks, un sito dēļ varat necensties lai viss būtu perfekti.

F Ferry73 04.02.2021

šitos augļotājus ir jāmočī,jo ātrāk,jo labāk.

N Nikns Lietotājs 04.02.2021

Kāpēc tik radikāli? Tas, ko ši krāpniekfirmele dara, ir acīmredzams krimināls, kāpēc jums ņemt grēku uz dvēseles?

N Nikns Lietotājs 04.02.2021

Vieni tādi atsūtīja piedāvājumu ''sanemt miljonāra mantojumu'', rakstīts bija spāniski. (Es esmu neuzmanīgs, dodu savu adresi kam vajag un kam nevajag, viens tāds kam nevajag arī atrakstīja.) Saliekot kopā dažas frāzes no Tomasa Maina Rīda, Antonio Banderasa un dažiem maniem paziņam, kas prot spāniski, uzrakstīju īsu atbildīti, vairāk nav traucējuši.

E Elīza Priede-Butka 13.09.2021

"Jo, Aizsit man pieciti, esi choms!"
-"kāpēc ne, tev sākumā man jāiemaksā 10, tad es tev 5 aizdotu, bet atdosi tu man 15, ok?" XD

E Elīza Priede-Butka 13.09.2021

Neticu es šāda veida "atrisināšanai". Centās sazināties, neatbildēja.. fufelis tas ir. Viegli ta sadirst, un lieta darīta. Saja gadījumā, kurš atteiksies atgriest nozagto naudu?
Visticamak vinu sazinas metode bija draudi un uzbrukums upurim, tadel ari vair nevar sazināties.
Man ari bija tada pati situacij, kur man nozaga naudu un vel apsaukaja un piedraudeja ar tiesu par reputacijas graudanu apmelosanu utt. Nav ko teikt.