AtrisinātaLatvijas Kredītu Centrs - Apšaubāms serviss

Mani tikai mulsina tas, kā tiek izskatīts tas kredīta pieteikums. Gatavās atbildes (negatīvās) parādās jau principā uzreiz no N-Tajiem kreditoriem, un daži kredīta sniedzēji it kā Vsaa ilgi izskata un domā. Mans pieteikums (5000 eiro patēriņa kredīts ar normāliem ienākumiem) aizņēma veselu dienu. Kamēr beigās izkristalizējās viens, kam nepieciešama izziņa no vsaa. Kad atbildi vairs nekādu nesniedzu, pēkšņi e-pastā uzradās pavisam cita kreditēšanas kompānija "no citas planētas" gan man, gan vīram, kas neko tādu pat nemeklēja.

21.01.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 19.03.2020

Uzņēmuma Latvijas Kredītu Centrs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

O Otis 21.01.2020

Kredīts 5000 eiro, bet brīnaties, ka tas aizņem vismaz dienu, lai izskatītu ? Paskaidrojiet steigu šajā gadījumā.
Tas ,ka pieteikumi aizpeld, kārtējo reizi liek secināt, ka visi tie kantori ir savā starpā saistīti, un tāpēc vien visi tie nebanku kreditori iedzīvojušies un sapinuši ap sevi tādu sistēmu, ka neviens tiem pat nevar aizliegt skrūvēt kaut procentus simtos.

T tele2 nidejs 21.01.2020

Pilnīgākais pižiku kantoris

L Linda_J 22.01.2020

Šis portāls nepalīdz atrisināt ne šādas lietas, ne arī citādas. Finanšu lietas nenotiek ātri.