AtrisinātaLatvijas kredītņēmēju palīdzības programma - Slikts serviss

Netērējiet laiku, ļoti slikts serviss un neprofesionāla klientu apkalpošana. Solīja pārkreditēt saistības, bet beigās tomēr atteica un nepaskaidroja iemeslus, neskatoties uz to, ka nekādos parādnieku reģistros nebiju, bija stabili un pietiekoši ienākumi un arī nebija kavētas nekādas maksājuma saistības. Tika solīts arī sazināties noteiktā laikā, bet, protams, neviens nesazinājās, zvanot menedžerim, netika atbildēts un atzvanīts. Tikai zvanot uz centrālo biroja telefonu, kāds vispār atbildēja. Galīgi iesācēji un neprofesionāļi, kur neievēro pat elementārus klientu apkalpošanas standartus.

Atbilde no LKPP.LV 03.12.2020

Labdien, A. Godātais klient,

Mēs neatrodam nevienu ierakstu mūsu klientu datu bāzē, kas saturētu Jūsu norādīto e-pastu sūdzības.lv portālā. Arī pēdējā laikā neesam saņēmuši nevienu rakstisku vai verbālu sūdzību. Esam saņēmuši tikai labus un siltus vārdus no Latvijas kredītņēmējiem, kuriem ik dienu mūsu speciālistu komanda neatlaidīgi cenšas sniegt palīdzību.

Ja tiek atteikta palīdzība, tas nozīmē, ka aizdevējiem ir savi iekšējie procesuālie iemesli kāpēc tiek noraidīts kredītu apvienošanas process. Diemžēl, aizdevēji konkrētus iemeslus nekad nemin, jo tas ir komercnoslēpums. Saskaņā ar mūsu iekšējo procedūru, katru 3. mēnesi mēs atkārtoti sazināmies ar kredītņēmēju un mēģinām atkārtoti sniegt palīdzību cerībā, ka kredītņēmējam un/vai aizdevējam jebkādā pozitīvā veidā ir mainījusies situācija.

Mūsu speciālistiem ir obligāts pienākums sazināties ar kredītņēmējiem arī negatīva lēmuma rezultātā. Bez tam, ikviens kredītņēmējs negatīva lēmuma gadījumā papildus saņem SMS īsziņu, kur tiek minēts par lēmumu un, ka pozitīvu iezīmju gadījumā 3 mēnešu laikā sazināsimies atkārtoti.

SIA "Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma" ir 2017. gadā Latvijā dibināts uzņēmums. Uzņēmums ir licencēts kredītu starpnieks (licences numurs KS-15). Ik dienu telefoniski, caur mājas lapu www.lkpp.lv un e-pasta veidā tiek sasniegti un uzrunāti no 100 līdz pat 200 kredītņēmējiem dienā. Ik dienu, neatlaidīgi cīnoties par kredītņēmēju interesēm, mums izdodas sniegt palīdzību vidēji 45 cilvēkiem dienā, kas nav mazs skaits. Mēs uzturam personīgu kontaktu no kredītu apvienošanas procesa sākuma līdz pat beigām.

Lūdzam ar mums sazināties [slēpt]@lkpp.lv vai +371 24882424, lai varam atrisināt šo situāciju un sniegt Jums maksimāli daudz informācijas. Gaidām no Jums ziņu un paldies, ka vērsāties pie mums!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kroniz 03.12.2020

Uzņēmums atzina savu kļūdu klientu apkalpošanā, solīja laboties un atvainojās par sagādātajām neērtībām. Pakalpojums tika atteikts objektīvu iemeslu dēļ.

K

K kukumurk 03.12.2020

Tāpēc ka no tevis nebija ko paņemt.
Labāk priecājies, ka nesniedza "palīdzību".

Par velti siers ir tikai peļu slazdā.

I Incisvejo 02.01.2023

Tikko zvanīja no šī kantora, teica, ka grib parunāties... viņiem dators ģenerējot numurus... kad pajautāju, par ko grib runāt, ja man kredītam nemaz nav procentu, tad momentā nolika klausuli... pat paldies nepateica... dīvaina kompānija

Labdien, A. Godātais klient,

Lūdzam ar mums sazināties [slēpt]@lkpp.lv vai +371 24 88 24 24, lai varam atrisināt šo situāciju un sniegt Jums maksimāli daudz informācijas. Gaidām no Jums ziņu un paldies, ka vērsāties pie mums!

lkpp.lv

Sūdzība ir veiksmīgi atrisināta.

Informācijai:

Ja tiek atteikta palīdzība, tas nozīmē, ka aizdevējiem ir savi iekšējie procesuālie iemesli kāpēc tiek noraidīts kredītu apvienošanas process. Diemžēl, aizdevēji konkrētus iemeslus nemin, jo tas ir komercnoslēpums. Saskaņā ar mūsu iekšējo procedūru, katru 3. mēnesi mēs atkārtoti sazināmies ar kredītņēmēju un mēģinām atkārtoti sniegt palīdzību cerībā, ka kredītņēmējam un/vai aizdevējam jebkādā pozitīvā veidā ir mainījusies situācija.

Mūsu speciālistiem ir obligāts pienākums sazināties ar kredītņēmējiem arī negatīva lēmuma rezultātā. Bez tam, ikviens kredītņēmējs negatīva lēmuma gadījumā automātiski saņem SMS īsziņu, kur tiek minēts par lēmumu un, ka pozitīvu iezīmju gadījumā 3 mēnešu laikā sazināsimies atkārtoti līdz kredītu apvienošanas process tiks realizēts.

SIA "Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma" ir 2017. gadā Latvijā dibināts uzņēmums. Uzņēmums ir licencēts kredītu starpnieks (licences numurs KS-15). Ik dienu telefoniski, caur mājas lapu un e-pasta veidā tiek sasniegti un uzrunāti no 100 līdz pat 200 kredītņēmējiem dienā. Ik dienu, neatlaidīgi cīnoties par kredītņēmēju interesēm, mums izdodas sniegt palīdzību vidēji 45 cilvēkiem dienā, kas nav mazs skaits. Mēs uzturam personīgu kontaktu no kredītu apvienošanas procesa sākuma līdz pat beigām.

P Prot 09.01.2021

Lkpp. Ļoti labs serviss. Viņu darbinieks ar mani sazinājās telefoniski. Acīmredzot viņiem ir pieejama datu bāze, kurā bija atrodams, ka es godīgi ikmēnesi maksāju minimālos maksājumus un pagarinājumus vismaz 5 dažādām ātro kredītu sabiedrībām, kurām ir katrai savs atmaksas datums. Tas protams lieki sarežģīja izdevumu plānošanu. Tika piedāvāts kredītus apvienot vienā, ar man izdevīgu ikmēneša atmaksas datumu un turklāt tika atrasts kredītdevējs, kuram procentu maksājums ir mazāks. Es personīgi varu tikai pateikties liktenim par to ,ka nokļuvu šīs sabiedrības redzeslokā. Varu teikt vienīgi vislabāko par ar mani kontaktējušos darbinieku izpratni manā situācijā un atbildības sajūtu.
Šis nav apmaksāts komentārs. Man nav nekādu radu vai draugu būšanas. Nebaidos nosaukt savu īsto vārdu, uzvārdu un telefonu . Lūdzu :
Armands Zālītis. 27823761

K Kukuu1 05.10.2023

Pirms 5 gadiem radās īslaicīga vajadzība pēc šāda kredīta. Esmu ideāls klients jebkurai bankai pēc visiem parametriem. Iesniedzu visu, ko prasīja, un šie pazuda bez vestes. Tagad pāris reizes gadā uzrodas un neliek mieru. Katru reizi paskaidroju savu attieksmi pret viņiem un lūdzu vairāk nezvanīt. Zvana atkal.
Cik saprotu, viņus interesē cilveki, kuri netiek galā ar savām finansēm, lien lielo procentu kredītos un pēc tam cenšas godīgi maksāt. Tie, kuri var mierīgi paņemt no bankas, viņus neinteresē, un tiem arī (ne)atsaka. Tas ir, vienkārši neatbild. Tiem, kuri ir parādos līdz ausīm un netaisās neko atdot, atsaka. Tiem, kuri ķepurojas, uz lieliem procentiem iedod.

Arī zvana. Man ir 20 eur/mēn un 50 eur/mēn parādsaistības, bet zvana un zvana. Nevaru no viņiem atkratīties. Jau vairākas reizes lūdzu nezvanīt, izdzēst manu nr. no datubāzes, bet tik un tā zvana.

M Mārtiņš 29.02.2024

Kad man bija parādsaistibas vismaz četrās ja ne piecās iestādēs, tad šie man uzzvanija, apvienoju itkā visu vienā, bet ar to ko šie deva nepietika. Tagad man ir saistības astoņās iestādēs divas no tām saistības lidz 300 euro, pārējās no pusotra līdz 5tk. Kopā ap 17 tk. pamatsumma, ja atdod uzreiz. Bet nav kur ņemt uzreiz. Mēģinu ķepuroties. Varu tikai teikt, ka ja šie redz ka tu spēj mēnesī pavilkt 600euro ātrajos nomaksāt, un bez sevišķas kavēšanas, tad gaidi ka piesolīs ko labu, nu vismaz labu ciparu, bet kāds būs mēneša maksājums, to Dievs vien zin. Bet paldies ka vismaz ir kāda iestāde, kurai rūp.