Latvijas Juristu apvienība - krāpniecība

Inguss Kudiņš ir specializējies krāpniecībā, sadarbībā ar Rihardu Bunku. Viņi uzdodās par taisnības cīnītājiem un melo, ka palīdzēs cilvēkiem, pierunā tos balsot sabiedriskajās organizācijās pret esošajiem vadītājiem, sagrābj nelikumīgi varu un tiek pie finanšu līdzekļiem, bet savā mājas lapā sec.lv publiski noķengā par zagļiem godīgus cilvēkus. Uzmanaties no viņiem un neiesaistaties ar viņiem nekādās attiecībās, daudzi ir jau smagi cietuši.
Par Riharda Bunkas afēru šobrīd jau notiek tiesas prāva Jūrmalas tiesā. Nožēlojami, ka viņš ir policijas darbinieks un valkā formas tērpu. Bauskā viņš jau ir palicis "slavens". Cerams, ka visām šīm nelikumīgajām darbībām reiz tiks pielikts punkts un tas viss beigsies.

A Armands 07.04.2009

Piekrītu, arī mani uzmeta šie puiši tā, ka nekad vairāk ar viņiem nepīšos. Vēl mani viņi izķēmoja mājas lapā sec.lv, par ko dabūja šī mājas lapa naudas sodu LVL 500 no Valsts Datu aizsardzības inspekcijas.

M Maija 20.05.2009

Nav jau tik traki ar šiem diviem kungiem, par kuriem ir rakstīts sūdzībā. Es pazīstu viņus abus, un man ir jāatzīst, ka viņi ir ļoti erudīti un godīgi cilvēki, kurus nav iespējams nedz uzpirkt, nedz arī kaut kādā veidā ietekmēt. Viņi ir vieni no retajiem, kuri joprojām ir gatavi cīnīties par idejām, kuras nes labumu sabiedrībai.
Protams, negodprātīgos tipiņus, viņi ļoti ātri atmasko, kas savukārt atmaskotajiem tipiņiem nepatīk.
Runājot par Rihardu, jāatzīst, ka viņš ir viens no labākajiem un talantīgākajiem kombinatoriem, kurš var izdomāt visdažādākos gājienus lai atmaskotu noziedzniekus un citus likumpārkāpējus. Savukārt Inguss ir ļoti spēcīgs juridiskos un PR jautājumos.
Gribētos, kaut vairāk būtu tādi cilvēki kā Rihards un Inguss.
Lai viņiem veicas ikdienas darbos un lai ķengātāji nokaunas.
Maija

J juris 20.05.2009

Es ar šiem diviem kopā mācījos Policijas akadēmijā. Atceros, ka viņus abus pat ar sūdainu mietu nevarēja izdzīt no slepenās bibliotēkas. Droši vien tur viņi samācījās visas tās čekistu gudrības, kuras tagad viņi izmanto pret deģenerātiem.

E Eduards 29.08.2009

R.Bunka ir labs cilvēks un cik es zinu prāvu, kura bija saistīta ar "Bauskas lietām" viņš ir vinnējis.

Z Zaiga 27.01.2012

R.Bunka ir mantojis krāpniecības īpašibas no tētiņa, kurš, kā AS Poligons valdes loceklis nemaksāja darbiniekien algas un krāpa valsti, jo daļas algas tika izmaksātas aploksnēs, bet mums potēja, ka esot valsts patriots un policijas pulkvedis. visa ģimenīte ir šmaukļu banda.

M merkurijs 22.09.2018

Es arī griezos pie šīs apvienības. mani arī uzmeta rakstītājam taisnība par Rihardu Bunku neko labu nevaru teikt. Diks

M Mairita Dārziņa 07.03.2024

Ko Latvijas Juristu apvienībā dara Dace Tarāsova , vai viņai var uzticēties?