www.sudzibas.lv Latvijas Gāze krapsanas ar tarifa maksajumiem

Latvijas gāze - krapsanas ar tarifa maksajumiem

Sveiki! Samaksāju 2019 g,3 jūnija jūsu noradito summu 11.54 eiro, bet 23.08.19. Atnāk vel maksājuma saistības 12.02 eiro, bet ikmēneša maksājums ir 3.80 eiro tad rodas jautājums pa ko ir jāmaksā tāda summa 11.54 ja pagāja tik 1 enesis un pa jūliju būtu jāmaksa 3,80 nevis 12.02 eiro. Tā tak ir tīrāka krāpšana. Ludzu pazvanāt 26528415 lai izrunātos, jo jūsu norādītajam telefonam pa 1 min. Savienojuma man jāmaksa o,20 eiro. Prieks parasta strādāja cilvēka tas ir pa daudz, bet prieks jumstas tas ir piliens jura. Paldies.

23.08.2019

J

д Джонни 25.08.2019

Они ввели абонентскую плату и теперь их троечники горе-бухгалтера не могут толком сделать нормальный перерасчёт. У нас было оплачено всё авансом на год вперёд, недавно пришло уведомление, что мы должны - и помимо фиксированной платы, должны ещё платить выровненный платёж, который авансом уже был оплачен. Никаких квитанций и выписок, за что, собственно, платить, нет. Ну мы прям так разбежались и сразу заплатили, ага.