Brīvdabas muzejs - Gadatirgus

Kas tā ir par nejēdzību, ka 5- 6 jūnijā Brīvdabas muzejā notiekošājā gadatirgū pieauguša cilvēka biļete maksās 4 Ls, un pat studenam būs jāšķiras no 3Ls. Visu gadu gaidīju šo pasākumu, bet šogad aiziet nevarēšu, nenormālās biļešu cenas dēļ. Ar kuru galu domā šī pasākuma organizētāji, uzliekot šogad tik nenormāli augstas ieejas maksas. Biju domājusi kā katru gadu ar draugu doties uz šo pasākumu, bet šķirties gandrīz no 10 Ls, lai tikai tiktu muzejā un pēc tam neko nenopērkot (jo visa nauda aizietu biļetēs) doties mājās. Tiešām nespēju izteikt vārdos savu sašutumu un nožēlu. Šogad ir Gadatirgus 40 gadu jubileja. Vai tiešām tas šogad rīkots kādām īpašām VIP personām???

I

V viktors 04.06.2010

Tā tik tiešām izskatās, ka viss mūsu valstī domāts tikai priekš bagātniekiem.

I igors 04.06.2010

Jā, man tāda pati problēma... Izeja ir - rīt 14:30 Saulkrastu pilsētas centrā būs ASV automobiļu izstāde par brīvu!!!

Es arī biju domājis iet uz gadatirgu, bet 4 ls par biļeti ir PĀRĀK daudz...
Žēl, ka kāds grib taisīt biznesu uz šīs lietas...

H harijs 04.06.2010

Ja visi vienoti neies uz gadatirgu, tad nākošo gadu būs spiesti to rīkot par brīvu. Būsim vienoti!

M Maija 04.06.2010

Pilnīgs ABSURDS! Un galu galā, kas tad gadatirgus ir - būtībā tirgus, tāpēc ieejas maksai vispār nevajadzētu būt. Tirgu jau neapmeklē VIP, bet gan ļaužu masas.
Un arī ne visi tur atrodamie darinājumi ir pielīdzināmi amatnieku meistarojumiem. Dažs labs sadabū Ķīnas Tautas republikas maciņus, blociņus..utml., un andelē kā lielu "mākslu". Bet tāpēc jau tas ir tirgus, kurā visu ko var sadabūt un iesmērēt. Un vēl tirgum ir viena raksturīga iezīme: mēģināt izspiest no pircēja pēdējo un par to šogad parūpējušies ir arī organizatori.

T t 05.06.2010

apskatījos
ģīmenei 2 pieaugušie, 2 skolēni par ieeju sanāk 12 lati?

tā neko

S santa 07.06.2010

ja ārstam jāmaksā mazākais 10ls, un ja par kino sanāk 5ls par vienu cilvēku, tad 4ls par kaut kādu brīvdabas muzeju ir smieklu nauda.nesaprotu ko jūs te viss vārāties par vienu un to pašu gan tvnet, gan šeit.āksti. kaut gan no tiem kas pieraduši pirkt lupatas humpalās neko citu nevar gribēt

A aldis 07.06.2010

Tagad ir kapitālisms un katrs prasa par savu pakalpojumu cik grib! Nepatik, neejiet!

S sh 08.06.2010

Piekrītu Santai.Par dzīvokli maksājat ap 100.ls bez kurnēšanas bet nieka 4.ls rada histēriju?Jau jau tā gaidījāt, tad jau pa gadu varējāt arī sakrāt tos latus, jo gadatirgus ir katru gadu, ja laicīgi atliek, gan jau pietiktu arī pirkumiem.čīkstēšana tāda latviska iezīme.

D D 09.06.2010

Nu kā nu kuram, ja jau var atļauties brendu drēbes, visādus toiterjerus un Vuitton somiņas- 4 Ls ir smiekla nauda un stulbi, pat ļoti infantīli ir salīdzināt dzīvokļa mēneša maksu ar dažu stundu izklaidi par biļeti! Gan Sh, gan Santa droši vien ir smalki ļaudis, ar matemātiku skolā bija uz "Jūs", bet nu ko darīt- latvieši parastie var tikai pasūdzēties...