Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Šorīt skrēj uz vilcienu Zilupe - Rīga, kurš Ogrē atiet 7:44. Skrēju, pa trajrktoriju redzamu mašīnistam. Kad jau biju 3 metru tuvuma, man priekšā aizveras durvis un noskan vilciens gatavības signāls. Mašīnists redzeja, ka skrienu, vareja uzgaidīt 5 sekundes, bet vislielsksis sašutums par vīrieti -lopu,(ar brillēm) kas bija izkāries pa mašīnista logu un ņirgājošā msnierē smīkņāja, ka neesmu nepaspēju, šajā sacensībā. Tik pretīga situācija sen nebiju atradusies. Ceru, ka viņš tiks atlaists, jo tādiem lopiem necilvēkiem, vieta ir kūtī.

B BK 09.05.2018

Laicigi no majam vajag iziet. Pati vainigs esi.

veesaa007 09.05.2018

Es vēl saprastu, ja autobuss pagaidītu, bet te- vilciens! Kā tu vari zināt, ka mašīnists tevi redzēja? Jebkurā gadījumā, uz starppilsētu transportu ir jāiziet laicīgi no mājām. Tā ka- pati vainīga.

Dainis 09.05.2018

Pie kā tad mašīnists vainīgs? Ja nejēdzat savu laiku izplānot, pat lai elementāri uz vilcienu paspētu, riebjas cilvēki, kas patstāvīgi kavē, tā ir tīrākā necieņas izrādīšana pret citiem.

A agate987 09.05.2018

Jums šķiet ir jāatrod darbs kas jūs aizrauj, jo komentējat jūs šajā vietnē visu iespējamo :D

A agate987 09.05.2018

Par to, ka nokaveju nemaz neiet runa, runa iet par to ka vecis izkāries pa logu vel ņirdz. Tāda attieksme ir nepieļaujama. Es saprotu, ka tādā caurumā kā jūs esat izauguši ņirgāšanās ir normāla parādība.

Likumsargs 09.05.2018

Vēl viena madmazele, kas uzskata, ka 300 cilvēkiem ir jāgaida freilene, kas nedraudzējas ar sarakstu! Es vēl saprastu, ja tas būtu pēdējais vilciens!
Vispār ir daži jautājumi šai freilenei:
1 - Kā jūs zināt, ka mašīnists jūs redzēja? Jūs esat bijusi vilciena kabīnē un ziniet kāds ir mašīnista redzesloks?
2 - Kāpēc jūs domājat, ka kāds smīkņāja? Tas, visticamāk bija mašīnista palīgs, kas ver durvis ciet!

Jūsu zināšanai pirms ši vilciena iet vilciens 7.30 un nākamais aiz šī dīzeļa 8.04! Vajag draudzēties ar sarakstu un nākt laicīgi uz vilcienu!
Nevienam mašīnistam nav pienākums kādu gaidīt, jo tādu čammu dēļ jūk viss vilcienu kustības grafiks un tad vēl pasūdzēsaties, ka vilciens Rīgā iebrauks ar nokavēšanos. Kāpēc? Tāpēc, ka šādu tūļu dēļ "jādzen", bet tas ir lieks degvielas patēriņš un stress mašīnistam!
Ja es būtu mašīnists, es arī jūs negaidītu!

DRAUDZĒJATIES AR SARAKSTU UN NĀCIET LAICĪGI UZ STACIJU UN TAD NEBŪS JĀRAKSTA NEPAMATOTAS SŪDZĪBAS!

Par to vai atlaist vai nē mašīnistu ne jau jūs lemsiet! Lai kļūtu par mašīnistu ir 4 gadi jāmācās tehnikumā un pēc tam 3 gadi jānobrauc kā palīgam! Tas nav kā jums 3 dienas pamācaties podziņas spaidīt un pēc tam sēžat savā Maximas kasē!

Likumsargs 09.05.2018

Jā, un Latvijas dzelzceļa vietā es vēl jūs iesūdzētu tiesā par neslavas celšanu!
Jūs pat neesat noskaidrojusi tādu sīkumu, ka pasažieru pārvadājumus Latvijā pa dzelzceļu neveic VAS "Latvijas dzelzceļš", bet gan a/s "Pasažieru vilciens".
Nu bet tas tāds sīkums! Mēs jau protam tikai sūdzēties un vainot jebkuru, tikai ne sevi savā stulbumā un nekompetencē!

"lopiem necilvēkiem, vieta ir kūtī" - meklē sev kūtī dzīvesbiedru?

Pacco_al 10.05.2018

Un vēl nekaunējas pieprasīt mašīnista atlaišanu. Kad tu pati izdarīsi kaut ko nepareizi, tad tevi arī vajag noslānīt ar rīkstēm, jeb nu tas tāds sīkums vien ir, var taču cilvēciski sarunāt.

A agate987 10.05.2018

Komentētāji, jūs varat arī netērēt šeit savu laiku, šo sūdzību redzēs LDz, lai arī lemj vai mašīnista palīga pienākumos ir raksturotā rīcība.

Likumsargs 10.05.2018

Jūsu sūdzība tika publicēta un mašīnisti tikai paņirdza!
Toties jūs ar šādām sūdzībām panācāt to, ka tagad retais mašīnists kādu gaidīs! Pēc sarakta jābrauc prom, viss, durvis ciet un projām! Skrien kāds vai nē!

P.S. Man to viens pazīstams mašīnists teica!
Turklāt - uz anonīmām sūdzībām neviens neatbild, ja sūdzībā nav vārda, uzvārda, personas koda un adreses, vai arī tā nav elektroniski parakstīta, tā skaitās anonīma!

д Джонни 23.05.2018

Так я однажды был свидетелем, как целый самолет остановили - из-за пассажира, который бежал по взлетной полосе, что-то кричал, руками махал - оказалось, тоже опоздывал. Так что конечно, нужно всегда и везде ждать опаздывающих и подбирать их чисто из человеческого сострадания, без этого никуда!

А если серьёзно - откуда машинисту знать, кто там бежит и зачем. Может, вы так радостно гостей встречаете, а может, просто бегаете по утрам вдоль поездов - кому какая разница, у машиниста - график.