www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Neadekvāta konduktore

Latvijas dzelzceļš - Neadekvāta konduktore

Vakar braucu vilcienā no Rīgas uz Jelgavu pēc deviņiem vakarā.
Nevienu neaiztiku - mierīgi sēdēju klausījos mūziku (nu nevienam netraucēju), te pēkšņi pienāk konduktore un paaugstinātā tonī saka ka es klausos mūziku pārāk skaļi !!!
Kas tad domāju ka vecā joko, bet nē viņa to domāja nopietni, jo pēc 5min. atkal klāt un jau aizskarošā "žandarma" tonī pavēl man izslēgt mūziku jo redziet viņa to dzird - no mana mazā Mp3 atskaņotāja ar mazajām austiņām (naglenēm) BRAUCOŠĀ VILCIENĀ PIE RITEŅU DĀRDOŅAS DIVUS SOLUS NO VIŅAS. Dievs apžēliņ kādā veidā viņa vispār ko dzirdēja? Mēs takš nebijām bibliotēkā (es vēl varētu saprast), bet BRAUCOŠĀ VILCIENĀ - nu nevienam netraucēja (nekad nevienam nav traucējis uz austiņām taču) un še tev vecā konduktore ar sikspārņa ausīm un cietuma uzrauga attieksmi pret pasažieriem. Acīm redzami pārāk lielas ir valsts dotācijas Latvijas dzelzceļam, jāatgādina ka ir kapitālisms un pret klientiem tā nevar izturēties. Galu galā nevienam NEKAD neesmu traucējis ar savu mazo pleirīti. Un lai izvairītos no tālākas eskalācijas pārsēdos PUS vagona nostāk no acīm redzami nelīdzsvarotās konduktores, kā rezultātā viņa viena sēdēja uz pus vagonu un visi pasažieri otrā pusē - lai tik turētos no viņas pa gabalu, jo nu visiem tas izraisīja neizpratni.
Varbūt vajadzētu atgādināt ka jau jau nervi ir čupā zāles ir jālieto nevis pasažieriem jāuzbrūk.

Neapmierināts Pasažieris

J Janka 05.12.2011

Stulbenis!
O!Daunu paaudze sāk uzdarboties!

X xe xe 06.12.2011

Tā kā esmu pastāvīgs vilciena pasažieris, tad varu tikai teikt, ka neskaitāmas reizes ir bijuši šādi miermilīgie pleijerīšu klausītāji, ar kuru 'klusi klausīto' mūzikas gaumi vari iepazīties arī tad, ja atrodies otrā vagona galā, neskatoties uz vilciena riteņu klaboņu.
Un nevajag te piesaukt tikai savas tiesības, jo pie mums jau ir tā, ka klients var visu, tikai pārdevējam nav nekādu tiesību, jo redz tas jau tad būs smags 'cilvēktiesību aizskārums. Tā teikt, ir tikai tiesības, bet nav nekādu pienākumu.