lATVIJAS DZ.C - kontrolieris

Visai negaiditi:D
07.09.10 braucu no darba (riga-lielvarde) 5:20 ar vilcienu! Stavu uz perona gaidu vilcienu, kad blakam pienak vilciens no Jelgavas!Izkapj kontorlieri un nak uz manu peronu! Satrp kadam 4sievietem bija 1 virietis, kurs staveja man tuvak! kad pienaca vilciens apjautajos vai sis ir pareizais, ka man jabrauc uz Ogri! tad kapu vagona! Pec kada laika atnak tas pats virietis parbaida bileti un aiziet! Pec laika atgriezas, un smaididams teica, vai nevarot ar mani iepazities, loti vinam patikot! Izskatijas visai sakarigs ta ka ta pat nebija ipasi ko darit nolemu uzklausit, -lai jau runa! Nekagaja pat 4 min., sajutu ka kaut kas ar vinu nav ta, pekshni vinjsh palika tik uzbazigs, viena jauka bridi uzmetas man virsu, sakot, ka es esmu viss vinja ideals, un vinsjh gribot buchu(iespiedos sturi, un teicu, lai liekas miera), tad vinjsh mani apkera un nelaida valja, sakot ka ta vinjsh gribetu katru ritu pamosties utt(nu KARTIGS SAPNJOTAJS) :d piesolija man pilnas ausis, taja bridi bija nenormals apjukums, nezinaju jau ka lai no vinja atkratas, piedavaja man braukt ar vinju lidz lielvardei, ka nebushot jamaksa, braukt pie vinja ciemos utt. :D ta nu sanaca, ka riga-ogre (40 min) brauciena laika vinjsh mus bez maz vai sakaulaja. izkapjot no vilciena biju pamatiga shoka, vienigais mans minus, ka biju ta ka samiegojusies un tik loti apmulsusi, ka tagad neatceros vina vardu, un nesaprotu kadelj neuzshavu vinjam. :D visu ko atceros ir tas ka vinjsh stradajot jau 2 gadus, un dzivo keguma!:D un noteikti ka pa shiem 2gadiem nebiju vienigais nogribejushas kontroliera upuris. :D
Ka kads var ieteikt vel kaut kur ko uzraxtit, droshi raxtat. :D

V

P pufa 08.09.2010

Pec kada laika atnak tas pats virietis parbaida bileti un aiziet!
==================================================
tu sūdzies, ka kontrolieris biļeti pārbaidījis?

A Aste 08.09.2010

Nē! Viņa sūdzas par to, ka nekas nesanāca ar "pēc izskata visai sakarīgo" kontrolieri.

M musja 09.09.2010

VArbūt tev seja tāda... griboša... nu un kontrolielim sacēlās krāniņš.

P PV 12.09.2010

Labdien!Es strādāju "Pasažieru vilcienā" un pēc šī saprotu kad mēs savā darba vietā neesam pasargāti, jo priekšniecība mūs nedzird un neuzklausa.Sāksim ar to ka meitene lielākais ir pabeigusi 2-3 klases ja jau tik nesaprotami viss sarakstīts.Tājā rītā vilciens nepienāca no Jelgavas, bet gan no Vagonu parka kurš vēlāk devās uz Jelgavu no kura katru rītu izkāpj konduktori un tikai viens konduktors aizgāja uz Lielvārdes vilcienu .Pēc tam no Vagonu parka pienāk vilciens uz Lielvārdi kas no Rīgas atiet 5.35 nevis 5.20.Meitene pati bija vai nu alkohola vai arī narkotisku vielu reibumā kas mūsdienās ir bieža parādība it īpaši vilcienos nerunājot par piektdienām, sestdienām tad reti vispār kurš ir skaidrā.Katram cilvēkam ir vārda brīvība, ja meitene nevēlējās iepazīties kāpēc tad vajadzēja uzsākt sarunu???Zinot kolēģi un mūsu darbu viņš nevarēja uzmesties virsū kāpēc tādi meli???Kāpēc tad nav policijā iesniegums un kur vispār ir pierādījumi, liecinieki???Labi uzrakstīts piedāvāja aizbraukt līdz Lielvārdei par brīvu pie viņa ciemos utt.Pirmkārt viņš diez vai varēja piedāvāt aizbraukt pie viņa ciemos, jo viņš dzīvo Ķegumā un viņam darba laiks nebeidzās Lielvārdē tas beidzās Rīgā un tikai 10.00 kaut kā neloģiski.Izkāpjot bijāt šokā, apmulsusi jocīgi varbūt alkohols bija vainīgs???Vārdu neatceraties arī neloģiski visiem konduktoriem ir identitātes kartiņas varbūt stiprs reibums bija pēc nakts darba???Man tas viss nebūtu jādara, bet pateicoties šim gadījumam priekšniecība pierādīja, ka viņiem uz mums nospļauties šīs meitenes dēļ kolēģi atlaida un mēs varam būt nākošie, jo jebkurš cilvēks par mums varēs jebko šeit uzrakstīt un mēs tiksim atlaisti.Meitenei varu pateikt vienu jūs smagi kļūdījāties un lai Jums veicas, jo šī lieta tā nebeigsies agri vai vēlu meli nāk gaismā, jo es un kā arī daudzi mani kolēģi tam visam neticam, bet cilvēks tika atlaists nepatiesi.

. .. 13.09.2010

1 kart raxtiju pec nakts mainas biju nogurusi. nekada alkohola un narkotiku, paskatoties uz datumu man liekas skaidri redzams ka ta bija 2diena. ja jau tik ideals virietis ta nem vien pati ciet. :D ja bijat taja vilciena vajadzeja atnakt un paskatities kas kur notiek.. ja varbut kaut viens kontrolieris butu nacis, tad iespejams nekas sads nebutu noticis. vieniga mana kluda tas ka nekapu vadona kur sedeja sievietes kontrolieres. un vinja problema ir jutu izpausme, lai iemacas kontrolet sevi. nevis palaist rokas.

. .. 13.09.2010

Noteikti ja man butu iipashi interesejis vinja vards ta mosh i atceretos.. :D nesvarigam lietam nepievershu uzmanibu.

E es 13.09.2010

Labdien ! Pazīstu konkrēto puisi kā ļoti pieklājīgu un kautrīgu cilvēku . Nespēju noticēt aprakstītajai situācijai. toties ir gadījies redzēt, kā daža laba pasažiere krīt jaunajiem puišiem ap kaklu . Ja jau bija tik ārkārtēja situācija, kas traucēja Jums pāriet uz citu vagonu ? Katrs konduktors strādā savā vagonā. Un zinot, ka minētā konduktora darba maiņa sākās iepriekšējās dienas pusdienlaikā, šaubos, vai kāda spēja tik ļoti sakārdināt precētu, nogurušu vīrieti !!! Ja jau viņa vārds likās tik nesvarīgs, lai pievērstu uzmanību un atcerētos, tad par ko sūdzaties ??? Anonīmi ! ja kāds pasažieris nav apmierināts par kāda konduktora darbu, tad viņš raksta pavisam konkrētu sūdzību PV vadībai .
Un nedēļas diena, diemžēl, nav garants skaidram prātam un saprašanai. Izskatās pēc ieriebšanas. Gan jau cēlonis bija krietni prozaiskāks. . . .

K Konduktors03XX 13.09.2010

Sāksim ar to, ka vilciens Nr. 6204 Rīga - Lielvārde ar atiešanas laiku 5.35 uz staciju tiek padots no Vagonu parka, tāpat kā vilciens Nr. 6701 Rīga - Jelgava ar atiešanas laiku 5.31.
Sūdzībā uzrādītajā laikā neviens vilciens no Jelgavas nepienāk. Zināšanai pirmais vilciens no Jelgavas pienāk Rīgā 6.08. Un laika periodā no 5.00 līdz 5.30 neviens vilciens Rīgas stacijā nepienāk! Šajā laikā tikai no Vagonu parka tiek padoti vilcieni iekāpšanai.
Ja jau jūsu minētie fakti atbilst patiesībai, tad kāpēc rakstāt anonīmi šeit, bet ne a/s "Pasažieru vilciens" vadībai norādot savas īstās koordinātes!???

Jūsu dēļ cieta cilvēks, kurš nu nekādīgi nevarēja darīt to, ko jūs aprakstāt!
Ja arī bija fakts, ka gribēja iepazīties (tas gan nav ticams), tad jūs kā sieviete varējāt uzreiz konkrēti pateikt, lai liek jūs mierā!

Tagad cilvēks ir palicis bez darba, jo jūsu "tupās" sūdzības dēļ mūsu daļas vadītājs šo cilvēku atlaida neiedziļinoties reālajā situācijā, jo viņš pats baidās par savu vietu, tāpēc arī ir šādi nepārdomāti lēmumi!

Es gan tagad jūsu vietā atsauktu šo sūdzību un uzrakstītu oficiālu atvainošanos a/s"Pasažieru vilciens" vadībai, jo tagad no mūsu puses pret jums būs tikai nicinājums!

S Sakarīgais 13.09.2010

Sakarā ar to, ka mūsu daļas vadītājs sevišķi daudz nerūpējās par saviem darbiniekiem un vienīgais par ko viņš rūpējās ir personīgais miers un labklājība, sevišķi neiedziļinoties lietas būtība(jo nesajēdz dzelzceļa specifiku) tad pateicoties šai nepamatotajai sūdzībai cieta cilvēks, kurš bija viens no labākajiem darbiniekiem!

Diemžēl mūsu laikos tā ir, ka lai saglabātu savu krēslu ir jānoēd cits!

Labākā latvieša uzkoda ir otrs latvietis!

. .. 13.09.2010

es nesaprotu, visi tik ideali atsauces, bet to vnk vajadzeja redzet. :D netaisos atvainoties jo nejau es vinju sedeju apkerusi, nejau es vinjam glaudiju matus, lidu virsu skupstiities.. un nejau es vinju nelaidu valja..
kada pie velna ieriebshana, ..jus visi esat tik aprobezoti, ka domajat, ka ja vinjsh sedeja mana vagona ka vnk kontrolieris es te kko sudzetos par sev nepazistamu cilveku.. :o :D tas tak ir smiekligi, kads man no ta labums, , ..
varbut ta tas idealais cilveks, kko sevi slepj, un pat darba kolegi to nezin, man nav ne jausmas, iespejams vinjsh kko bija salietojies.. jo NAN PEC uzmanibas kka neprasas, nejau es kadam karos kakla, man tas kka nav vajadzigs.
te tika pieminec ka vinjsh ir precejies, tas ka vinjam gredzena nebija tocn zinu.. vienigais kas vel varetu but tas, ka jusu vadiba cilveku sajauca, bet ari shaubos. jo viss tika saskanjots.

. .. 13.09.2010

TB, atvainojos par kludam, man klaviatura briziem nogljuci.

P pufa 13.09.2010

Pv, Gunta Kampāne, Sakarīgais, jūs tā drīkstat medijos par savu darbu vai bezdarbību, kolēģiem rakstīt? vai tam nav domāts preses sekretārs vai klientu atbalsta darbinieks?

. .. 13.09.2010

šāda veida diskusijas varētu turpināties mūžīgi! Katram savs viedoklis un domas, tā tam arī vajadzētu būt! Visi gudri no malas runāt, tā vienmēr ir vieglak.. bet, kad pašam kas atgadas tad pat nezin ko darīt!
Tā pat kā es vel, jo projām neizprotu, kādēļ nesitu, iespējams nebļāvu vai kā savādāk! Tajā brīdi, apstūlbums, apmūlsums-to pat nevar paskaidrot, .

K Konduktors03XX 13.09.2010

Niky!
Šeit Tev grib pateikt, ka ja bija pretenzijas, tad jāraksta bija oficiāla sūdzība ar reālajiem saviem personas datiem a/s"Pasažieru vilciens" vadībai, nevis šeit - anonīmi!!!

Mūsu daļas priekšniekam nav lielas poņas par mūsu darbu un lai parādītu, ka viņš "strādā", viņš lasa šeit sūdzības un murgus un pēc tam(pēc viņa ieskatiem) pieņem attiecīgos mērus. Tādā veidā parādot, ka ļoti čakli strādā!

Pufa!
Es esmu no tiem retajiem Latvijas iedzīvotājiem, kas nebaidās pateikt acīs cilvēkam savas domas, neskatoties uz to, kādu amatu viņš ieņem! Mūsu daļas vadītājs zina manas domas par sevi un viņš cenšas izvairīties no manis.

. .. 13.09.2010

Tad ta.. 1kārt nejau dēļ sūdzības kura ievietota šeit to vīrieti atlaida, tur tika viss kartots savādak! No kurienem saņema informāciju jūs noteikti neinformēja! Un no manas puses tika citu iesniegt iesniegums, ar VISIEM DATIEM, utt! šeit bija ievietots pirms tam kad vērsos citur.. iespējams, ka, ja būtu jūsu vietā mani arī satracinātu, ja mans priekšnieks ticētu visam ko izlasa internetā!(saprotu), bet kā jau arī minēju katram paliks vienmēr savs viedoklis! Bet tikai man un tam otram cilvēkam zināms kā viss bija, par cik cilvēku citu blakus nebija!

. . 14.09.2010

Diemžēl nākas atzīt, cik bezspēcīgs ir cilvēks, šai gadījumā šis konduktors, konkrētajā situācijā, kas cietis no tādas "jaunkundzes" apmelojuma, kura acīmredzot ir dabūjusi "ķurvīti" un nu izmanto situāciju, ka puisim nebūs iespējas pierādīt pretējo un sevi attaisnot...

S Saulux...PV!!! 14.09.2010

Pēc visa izlasītā, arī gribu atstāt savu viedokli...Kā saka, nav dūmi, bez uguns...neaizstāvu ne vienu, ne otru, bet ir ko izteikt arī man, tākā pati strādāju šajā kompānijā, viņš bija arī mans kolēģis, cik zināju viņu, ļoti maz...vienmēr sveicinājās, bet kā saka, ka tie klusie ūdeņi ir visdziļākie, ka neko nevar gaidīt...un, pa to, ka viņš bija k-ko salietojies, es tam neticu, jo uz mums skatās, un ir citi kolēģi, kuri redz, un uzreiz ziņo pa to vadībai, protams, notiek visādas apmelošanas, to es nenoliegšu, jo pati esmu saskārusies ar to, ka kolēģi apmelno viens otru, jo tā ir skaudība, tīra skaudība, bet ne jau pa to ir te runa!Ne jau pa velti Nikky raxtītu, ka viņai uzmācās, bet...laikam jau vīriešiem ir grūtāk strādāt pa konduktoriem, jo braukā visādas puskailas dāmas, un pašas viņus izaicina...Mūsu darbs ir grūts, jo sākam strādāt ieprk.dienas pusdienlaikā, vai no paša rīta, un beidzam tikai nāk.rītā ap kādiem 10.00.dažreiz vēl vēlāk ap 12.00.!!!Arī mums sievietēm nav viegli strādāt, īpaši jaunām meitenēm, kuras ir izskatīgas, ar augumu labu, nerunāsim pa sievietēm gados...ir kas pa sevīm rūpējās, jo ir mājās mīļotais cilvēks, un tākā strādājam ar cilvēkiem, ir jābūt pienācīgam, neitrālam izskatam, bet ko izdarīt, ja mums ir dabas dots skaistums un figūra, izstāstīšu, ko mums jaunajām meitenēm-konduktorēm teikt, ka mums uzmācās sadzērušies, salietojušies narkotikas pasažieri, sēdēt un klusēt, ja gribi strādāt, tā sanāk:(!Tākā...neaizstāvu nevienu, ne otru, jā kolēģis viņš bija tāds kluss, ne arvienu nerunāja, bija pieklājīgs, bet tuvāk es viņu nepazinu, kas slēpjās aiz viņa to neviens nezināja, ja būtu Niky vietā, es nezinātu kā rīkoties, laikam muktu uz citu vagonu, bet ja ir tā, kā raxti Niky, tad Tavu apmulsumu var saprast...ta sanāk, ka pasargāts nav neviens, bet lieta jau noskaidrosies, šovakar raidījumā"TAUTAS BALSS", cik nu mēdījiem var ticēt, bet redzēs, ko parādīs!!!Galu galā, mums jau priekšniecība neteiks, kas galā ir bijis tur!!!Bet, varu izstāstīt pēc savas pieredzes, kā man ir bijis, tākā mēs konduktori daļēji pildam arī mašīnista palīga pienākumus, liels paldies jaukajam kolēģim(mašīnistam), kurš mani aizstāvēja, pasūtīja vienk.dažas mājas tālāk tos ārzemju tūristus, Majoros, man jārāda mašīnistam durvis, un jānāk atpakaļ uz kabīni, lai iekāptu, un br.tālāk, bet man ceļam kādi 2.ārzemju, sadzērušies tūristi uzmācās, nju mašīnists viņus atšuva, un viss okey:)!Tākā izteicu tikai savu viedokli, kā ir īstenībā viss ir!

P pufa 14.09.2010

jums garlaicīgi, ka tik garas depešas rakstat? ejat pasēņot un dzērvenēs, labāk priekš pašiem! :)

A Anonīms 14.09.2010

Uniņ, tad kā tur īsti bija? Tu brauci 1dienā, kā teici tautas balsij vai 2dienā???

Un kas Tev, 18 gadu vecumā par nakts darbiņu, ko?

Pamperi nomainīt nevajag?

. . 14.09.2010

Nu tu gan...skaistulīt...regulāri brauc ar to vilcienu uz Ogri un joprojām nezini kurš vilciens iet uz Ogri, ka jāprasa konduktoram...grūti gan saviem meliem izsekot līdzi...vai ne...