Latvijas darba ņēmēji - Lūgums

Es ļoti lūdzu Latvijas darba ņēmējus.
1. Ejiet laicīgi uz darbu, nekavējiet.
2. Nedzeriet daudz svētdienās lai pirmdien varētu ierasties darbā un Jums nebūu pohas.
3. Ja Jums darbā ir grūti nemūciet uzreiz prom pēc 2 - 3 nedēļām., Nekur nav pasaka, viss nāk ar laiku.

Ja mēs visi būsim disciplinēti, labi strādāsim, tad pat 1 šāds laba darba gads bez šāda veida problēmām varētu pacelt darba algu par 100 EUR / mēnesī, jo darba devējs varētu mierīgi , bez stresa nodarboties ar savām lietām, plānot darbu un attīstību.

Nav tādu darba devēju, kuri sapņo par darbiniekiem, kuriem jāmaksā 200 EUR. Jebkurš normāls darba devējs algas dienā grib izmaksāt pieklājīgu algu darbiniekam, lai nav kauns skatīties viņam acīs.

Dainis 02.09.2017

Vismaz kāds sakarīgs raksts!

Ja jau minētie 3 punkti, varētu palielināt darbinieku algas par 100 EUR mēnesī, tad nākamie 3 vispār būs zelta bedre:
4. Ierodoties darbā - strādājiet, nevis nodarbojieties ar ko citu
5. Neslimojiet un saviem bērniem neļaujiet slimot
6. Nerunājiet pretī, nestrīdieties un netaisnojieties - strādājiet.

Bet vispār jau būsim reālisti. Neviens darbinieks no rīta nedomā: es šodien kavēšu darbu, strādāšu, mokoties ar paģirām un kad apniks mukšu projām. Darba ņēmēji, tāpat kā darba devēji ir dažādi. Vieni darbinieki iet uz darbu strādāt, citi izlikties, ka strādā. Un arī darba devēji ir tādi, kuri maksā un ir arī tādi, kuri tikai sola maksāt. Un tādu fanātiķu, kuri domā par to kā pacelt algas saviem darbiniekiem ir pārāk maz. Lielākā daļa tieši cenšas samazināt darbaspēka izmaksas.

Работяга 02.09.2017

Jus laizat pecpusi ta ka itka jus gaida karjeras izaugsme!

K Kolēģis122 02.09.2017

Ko darba devējs piedāvā, gadu strādāt par 250 eur, lai pēc gada saņemtu minimālo? Kas mums Latvijā vispār notiek? Kāda ir attieksme pret darba ņēmējiem? Kas tie par summētiem darba laikiem?
Ja nav apgrozāmo līdzekļu, tad ej govis ganīt, kad sapelnīsi naudu, tad sāc ar biznesu nodarboties! Latvijā ir kādi 10% uzņēmēju, pārējie šarlatāni un uzmetēji... Kāpēc tiem 10% nav problēmu ar darbiniekiem?!

BondsBonds 16.09.2017

Tad jāpieņem darbā robots. Kura ietekmē, galu galā, ir valdīt pār objektiem, laiku un vidi. Ko te niekoties?

R Rudis EU 21.10.2019

Burvju vārdiņš " motivācija" šamajam nav zināms. Bet tas ir vienīgais, kas domājošam un varošam liek strādāt sveša onkas labā.
Šis - pēc 1 gada smaga, centīga darba, iespējams, saņemsi vēl 100 inflācijas noēstus eu klāt savai aldziņai. Cirks.