Latvijas darba ņēmēji - Doģiki / gonzas - Gonzas - doģiki

Vai nav stulbums?
Vakar piesakās darbā jaunietis. 19 gadi, 9 klases.
Grib strādāt, ir bērns, vajag naudu.
Tāds tievs un garš. Roku diametrs aptuveni 4 cm, svars ap 65 kg

Es viņam prasu ko tu vari, proti, ko esi darījis.

Viņš saka ka visu prot un ātri mācās ( šī frāze ir ekselenta)
Piedāvāju viņam metināt ar tigu. Elektrostacijām rubīnu lāpstiņas.
Viņš saka ka ņefiga no tā nesaprot, bet ir gatavs pamēģināt.
Es saku ņefiga.

Prasu vai ir turējis rokā fleksi. Viņš saka ka ir un tas viņam patīk.

Iedodu viņam fleksi, abrazīvo disku un kaudzi ar švelleriem no kuriem jānoslīpē nost uzraksti.
Desmit švelleri, uz katra uzraksts 15 x 5 cm. 10 minūtes uz vienu švelleri, Divās stundās var izdarīt.

Saku lai uztaisa šos desmit švellerus un satīŗa visu, Būs nopelnījis par to 10 EUR. Tad došu nākošo darbu.

Ienāku cehā pēc stundas. Bļāg , sēž, nekas vispār nav izdarīs.

Prasu kāpēc nekas nav izdarīts.

Viņš saka ka nezin kā uzlikt abrazīvo disku.

Es viņam parādu un eju prom.

Atnāku vel pēc stundas bet šis nav vairs.

Prasu metinātājam, kurš jaunais pazuda.

Metinātājs saka ka jaunais vienu švelleri sācis slīpēt, slīpējis to aptuveni 30 minūtes, nefiga nav noslīpējis, pīpējis kādas 3 cigaretes un aizgājis.

Es šito gonzu, un doģiku pieņāmu darbā, oficiāli noformēju, grāmatvedis tērēja laiku un šis vienkārši nošpļaujās un pazūd. Tagad viņš ir jāatbrīvo no darba, jātaisa papīri kāpēc. A jēgas no viņa nekādas nebija.

Vot tagad pasakiet, kā šajā valstī var labi dzīvot, ja apkārt staigā šādi doģiki un visiem piss prātu. Viņš tak būtu normālu algu saņēmis. Ap 40 EUR / dienā + pilnībā nomaksāti nodokļi + mēnesis apmaksāts atvaļinājums + veselības apdrošināšana.

S Svētais Gars 06.09.2017

Atradies te tēlot jauno latvijas komiķi, nafig tu te vispār kaut ko tādu raksti? Āksts, tādiem kā tev vieta tikai un vienīgi gateros/cehos un lūdzu nelien ārā no tā.

C CastorTroy 06.09.2017

Kāpēc viņš nevar to rakstīt? Te ļoti daudz sūdzību par darbadēvējiem, kāpēc nevar par darbiniekiem?Pie tam dzīvē "slikto" darbinieku daudz vairāk nekā "slikto" firmu.Laikam nebūtu pareizi te rakstīt tādu "kadru" personas datus, bet pats cilvēks ( un citi līdzīgi domājošie) izlasīs un padomās par sevi.

1 1234aaa 06.09.2017

Lai tūlīt pat jaunietis iet mācīties "Jauniešu garantijā": www.viaa.gov.lv/jauniesugarantija

Mācību laikā:
- būs nodrošināts ar mācību līdzekļiem un nepieciešamo inventāru,
- saņems stipendiju līdz 115 eiro mēnesī, ja nebūs neattaisnotu kavējumu un visos mācību priekšmetos iegūts sekmīgs vērtējums (vismaz 4 balles),
- varēs dzīvot apmaksātā dienesta viesnīcā profesionālās izglītības iestādē,
- saņems karjeras atbalsta pasākumus utt.

Lai apgūst noderīgu profesiju un paralēli mācībām pa vakariem vai brīvdienām strādā (jaunieši vecumā no 17 līdz 24 gadiem, var strādāt, ja darbu var apvienot ar mācībām).

č Čupakabra 07.09.2017

Skatos, ka pie šī komenta jau mīnusi salikti. Slaisti jūs esat , mīnusu licēji, un nezinīši! "Jauniešu garantijas "ir labs projekts gan mācībām (ar pieklājīgu stipendiju), gan pieredzes gūšanau pie darba devēja.Bet, nē, vienai daļai to nevajag, tupēs pie datora un stulbi komentēs.

Работяга 07.09.2017

Tas gonzas dodiki.. nepieversiet uzmanibu, latvija ta ir daudz :((

A Azik99 07.09.2017

Nepiekrītu. Savā praksē daudz gadījumus zinu, kad ir plašs kontaktu loks un Tev vajag labu, specifisku darbinieku, pirmais ko dara ir apzvana paziņas un pajautā, vai nevēlas ko mainīt, protams uzklausot viņa nostādījumus. Ja cilvēkam jau ir laba alga, darba auto, labs darba laiks, grūti viņu ir piesaistīt, bet var - ar vēl lielāku algu. Protams, būs tādi, kas ir lojāli savam tagadējam darba devējam un pieklājīgi Tev atteiks. Mani pašu sakontaktēja sadarbības partnera uzņēmums un piedāvājot labus bonusus, es piekritu. Bet te ir jāievēro, ka piesolītais ir jānodrošina un arī man ir jādod pretī viss, ko esam vienojušies. Savādāk nekas nesanāks. Bet ššadas sarunas nenotiek starp rakstā pieminētajiem "klejotājiem". Reputācija ir jānopelna, tā ir jāierauga citiem, man par to nevienam nav jākladzina. Tas kurš skrien un bļauj, ka viņš ir tik gudrs un darbā viņu nenovērtē, tālu netiek.

A Azik99 07.09.2017

es šito komentāru gribēju pielikt pie iepriekšējā, kur viens apgalvo, ka nav iespējams pārvilināt labus speciālistus.

"pārvilināt labus speciālistus." - lai pārvilinātu labus speciālistus ar "40 EUR / dienā + pilnībā nomaksāti nodokļi + mēnesis apmaksāts atvaļinājums + veselības apdrošināšana." būs smagi par maz!

Tapec ka jums visiem patik Dodiki !

Life_is_life 08.09.2017

Ar drashu birsti iespejams butu atrak, bet jaskatas darba procesa

M milipili 13.09.2017

Ar drāšu birsti nevar noslīpēt 4 mm burtus un ciparus

BondsBonds 09.09.2017

Racionāla loģika liek uzdot jautājumus. Kāpēc nepieņemt zinošu, kvalificētu darbinieku? Vai tam ir kāds sakars ar to, ka pie tevis negrib strādāt zinošs, kvalificēts darbinieks?

M milipili 13.09.2017

Parādi kur viņi ir

BondsBonds 16.09.2017

Citos uzņēmumos.

MacBeton 12.10.2017

Dīvains "uzņēmums". Vispirms pieņem darbā, pēc tam konstatē ka darbinieks neko neprot :-D
Tādam "uzņēmumam" ir lemts izbeigties.

R Rudis EU 21.10.2019

Melo, gan par " darbā pieņēmu ", gan par "40 EUR / dienā + pilnībā nomaksāti nodokļi + mēnesis apmaksāts atvaļinājums + veselības apdrošināšana", doģiks.