Latvijas Balzams - kvalitāte

Veselības nolūkos lietojam dažādus balzamus, īsāk sakot 40 ml vakaros.Bija uznācis patriotisma vilnis un iegādājos Latvijas Balzams Element, kur aizmugurē skaists vēsturisks apraksts par šī produkta izcelsmi.Liels un pretīgs pārsteigums par šī alkohola - balzama kvalitāti. Krutkas ir labākas un šaubos vai tur maz ir kas vērtīgs veselībai.

N

Ausainītis 29.12.2014

Degvīns, kurš ražots vai pildīts pudelēs Latvijā, ir bīstams veselībai, neatkarīgi no tā, cik skaistas etiķetes rotātu traukus.

B Balzams 23.09.2016

Latvijas Balzāmā strādā tādi cilvēki, kuri iet sociālās vietnēs un stāsta kā viņi tur "strādā". Uz ražotni iet paģiraini, grīdas "mazgā" ar šņabi, utt. Vai tādi darbinieki drīkst strādāt tādā uzņēmumā?!

O Owner iPhone X 04.06.2020
Slikts serviss

Latvijas balzama veikalā Dzirnavu 98 04.06.2020 tur veikalu slēgtu no 19:10-19:30, apkalpojot klientu papildus runā pa telefonu privātos jautājumos.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020