Latvijas 1.rokkafejnīca - Rupji darbinieki

Bijām uzdziedāt karaoke, netīšām aizmirsu lietussargu. Nākamajā dienā gāju meklēt, aizgājām arī uz šo “fantastisko” vietu. Atnācām no rīta, plkst. 11, par to, ka kafejnīca strādā no 12 nezināju, taču durvis bija vaļā.
Pieklauvējām, uzrunājam strādājošu tur meiteni, visdrīzāk, oficianti, tā mums rupji atbildēja, ka var ātri apskatīties, bet viņi strādājot tikai no 12. Es atvainojos, pateicu: “piedodiet, ka tā. Es pati varu visu apskatīt tur ir 3 minūšu jautājums - vai nu ir, vai arī nav” uz ko viņa man pateica: “jūs varat vienkārši pati pastāvēt Maliņā un netraucēt”.
Ok, sapratām, ka neesam aicināti, aizgājām, apsolot atnākt pēc 12. Atnācām arī, atkal sasveicinājāmies, pretī nekā, bārmens ar meiteni tikai pārskatījās viens ar otru ar tādu skatu, ka radās vēlme atkal atvainoties, ka atnācu viņu darba stundā.
Ar lielām nopūtām un vaimināšanu tomēr tiku uz karaoke pagrabu, ejot lejā pa kāpnēm, vēlreiz atvainojos par to, ka iztraucēju darbu, bārmenis atbildēja: “vairāk šurp nelaidīšu”.
Arī nevajadzēs, jo uz šo vietu es vairāk kāju nesperšu un mani draugi arī!
Paldies, ka rūpējaties par klientiem un esat tik jauki!

26.07.2020

Vagons Komā 26.07.2020

Man ir aizdomas, ka jocigajos tramvajos ari vedera izejas cauruma iebaz visiem abolus ar kaneli. Baisi nostasti par to stasta. Labak tajos nekapt.

Vagons Komā 26.07.2020

Es vinreiz redzeju, ka kads izkapa no vilciena un vinam no kajas izkrita abols. Ta skana ar kadu vins krita bija baisa.

P prieks 27.07.2020

cilvēki nelaimīgi darba vietā! :)

"Bijām uzdziedāt karaoke, netīšām aizmirsu lietussargu." - pazaudē lietussargus un visiem tagad jājūtas vainīgiem?
"uz šo vietu es vairāk kāju nesperšu un mani draugi arī!" - vismaz paziņo tās vietas, uz kurām plāno spert savu kāju, lai cilvēki var sagatavoties, tam, ka nākamajā dienā skriesi meklēt krūšturus, apenes, ut.t.
P.S. Interesanti, vai lietussargs tiešām tur bija?