Latvija - LATVIJA

Latvija ir miskaste no kuras nekad nav bijusi jēgas.
Šī valsts nav pelnījusi brīvību ģērboni un karogu.Kāda jēga no valsts kuras pamat likumi ir sapuvuši.Valsts ir mazattīstīta iestājas pret uzņēmēj darbību paceļot vājprātā augstus nodokļus.Par ko man šo valsti cienīt es ienīstu latviju es negribu šeit dzīvot man pat nav darba jo tāda profesija latvijā nav vajadzīga .Esmu strādājis, bet nevaru saņemt bezdarbnieku pabalstu, jo nav nostrādāts attiecīgs laika posms.Esmu mēģinājis vis ko bet vis šeit ir nevajadzīgs.Nevienam nav vajadzīgs cilvēks, kas pieprot darbu un vēlās par to saņemt samaksu.Latvijas simbols ir divkosīga mauka kas tur trīs zvaigznes tipa Milda.Kāda jēga ir no šīs valsts viņa ir miskaste.Latvija nav valsts tā ir vergu kolonija no kuras aizbēgot cilvēks ir laimīgs es ienīstu šo valsti šīs valsts politiķus un karoga nesējus.
Valstij kas nedomā par nākotni tai nav rītdienas.Latvijai nav vajadzīga kvalitāte un labs darbs.Ja valsts nespēj pastāvēt valstij ir jābankrotē.
Likumdošana latvijā ir mirusi tie likumi nestrādā, jo valsts vīri un viņu padauzas bāž tikai nodokļu maksātāju naudu savās kabatās.

K

I Ieva 30.04.2011

Tikko ievācu informāciju par tevis Izslavēto pianino "Rīga".Dažus gadus atpakaļ no visām skolām un kultūras iestādēm šos postpadomju eksponātus izmeta laukā, un nodeva metālužņos.Tur iekšā esot bijis liels dzelzs klucis, un tik tā labuma.

K kasis 30.04.2011

Ievāc vēl info klavieres Rīga ražoja un tās bija pieprasītas.
Godīgi sakot bez ražošanas nav nākotnes latvijai .

I Ieva 30.04.2011

Tiešām bija visās skolās un kultūras namos, jo citas izvēles taču nebija.Tas viss ir aizgājis nebūtībā, Latvijas nākotne ir bankas un nākotnes tehnoloģijas.Latvijā ražot vispār nav iespējams augsto nodokļu un resursu dēļ.Toties var pasūtīt jebkuru preci no jebkuras pasaules valsts, un nav jāklausās čerkstošus vefus, jākratās rafa zārkos, arī pianīni ir pasaulslavenu rūpnīcu ražoti.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Muaaahahahahaaaaa...Lūgsim Dievu, lai tas palīdz mūsu valstsvīriem ātrāk izzagt valsti...! :D :D :D :D Ieva, Tu takš esi neaptēsta, stulba ar pakaļgalu domājoša zoss! :D :D :D :D Latvijas nākotne ir bankas... mjā, protams, zviedru bankas, kuras paņems visu no prastās tautas un būs pilnīgs ČAU!

K kasis 30.04.2011

Ha, ha, ha bankās, ko nu muldi, nākotnes nav, jo tādas Ieviņas sēž bankās.Vienkārši tu neredzi patiesās lietas būtību.Puse cilvēku aizbrauc un ne tie muļķākie, bet gan talantīgākie.Labākie celtnieki mūrnieki mūziķi mediķi varu tev uzskaitīt un uzskaitīt. Zini es paņirdzu par latviešiem kā par sugu.Pateikšu Tev pilnīgi atklāti ar tādu politiku kāda viņa ir un tie kas tur sēž partijās varat braukt ellē.Neviena partija nedomā par valsti, bet gan par savu kabatu.Gala rezultātā tu brokastīs grauzīsi savas bankas akcijas, zini nauda būtībā ir tikai bezvērtīgs papīrs, kuram cilvēki ir izdomājuši vērtību.Pateikšu, kas sanāks pēc jūsu pārstāvētās politikas būs tikai bankas un nekas vairāk cilvēki kas savā dzīvē grib, ko vairāk aizbrauks, jo šeit nav ko elpot.Vēl par bankām runājot latvija ir tādos parādos ne tikai starptautiskajam valūtas fondam, bet arī daudzām citām valstīm un citām instancēm.Tā kā bankas Ieviņ kā biznes arī atkrīt.

I Ieva 30.04.2011

Pasaules prakse ir pierādījusi, ka ja ir attīstīta banku sistēma, ražošana valstī nav vajadzīga.Kuri grib braukt, lai brauc, arī padumjlaikos klaiņotāju netrūka, pat Ogres trikotāžas prostitūtas esot braukušas celt BAMu.Mums, īstenajiem latviešiem darba Latvijā nekad netrūks.Pēc nākošajām vēlēšanām šeit būs tikai un vienīgi Latvijai draudzīgi cilvēki, pārēji, kuri neizturēs šos kritērijus, tiks deportēti uz attālākām vietām, bez tiesībām jebkad atgriezties atpakaļ, un uz mūžiem iemantos Dzimtenes nodevēja statusu!

K kasis 30.04.2011

Jā un pēc kādiem ieskatiem tad tiks izdarīti secinājumi kurš tiks deportēts kurš ne?Vai maz sproti ko runā pēc tavas sistēmas valsts aizies vēl lielākā bezsakarā kādā viņa pašlaik ir.Vai tu saproti ka valsti veido cilvēki. Realizējot tavu sistēmu Latviju tikai āriešiem latvija parakstīs sev nāves spriedumu, sāksies pilsoņu karš.

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Ai Kasis, ko Tu strīdies ar to bezsmadzeņu radījumu! Viņai tak ir 3klašu izglītība, par banku biznesu sasapņojusies! :D :D :D :D :D :D :D Ar tādām Ievām valsts ir tur, kur ir!

I Ieva 30.04.2011

Kāds pilsoņu karš?Kas to taisīs, tās pārdesmit urlenes, kuras bļaustās visos piketos?Tie, kuriem ir darbs un īpašumi, būs klusāki par klusu, jo zaudēs visu, pat dzīvību.Redzēji pats, ko panāca mediķi un skolotāji-skolu un slimnīcu slēgšanu, algu samazinājumu, un bezdarbnieka statusu.Šī shēma valstī ir labi atstrādāta, un ideāli darbojas.Pilsoņu karu varēsiet rīkot kaut kur Īrijā, vai Sibīrijā, kā nu kuram paveiksies.Latvijā paliks tikai īstenie Latvieši!

E Esesesseseseseses 30.04.2011

Muuaaahahahahaha! :D :D :D :DStulbā zoss Ieva:Latvijā paliks tikai īstenie Latvieši, kuri ir valdībā un apzog tautu! :D :D :D :D Ej ārstējies dura mazgadīgā! :D :D :D :D

I Ieva 30.04.2011

Kad visi Latviju necienošie urlveidīgie deģenerāti Latviju būs pametuši, iestāsies uzplaukuma periods, un Latvija drīz taps par vienu no attīstītākajām valstīm ES, un tas notiks ar īstu Latviešu palīdzību.Mēs to varam!

K kasis 30.04.2011

Latvija kā valsts jau sen būtībā ir bankrotējusi.
Par Latviešiem runājot nav tādu tīru latviešu ik katram cilvēkam rados ir kāds citas rases pārstāvis.Neviena rase nav tīra.
Valsts nevar uzplaukt ja cilvēki aizbrauc trūkst mediķu ārstu.
Latvijai nāksies pieņemt viesstrādniekus, iebrauks baltkrievi, ķīnieši utt. Viestrādniekiem arī būs jāmaksā un tos čakarēt nevarēs valdība kā to viņa dara ar latviešiem.

I Ieva 30.04.2011

Nestāsti muļķības, ķīnieši ir uz pusi mazāk prasīgi kā Latvieši, toties 10 reizes čaklāki, par urlām nemaz nerunājot.Medicīnisko aprūpi taču viņiem arī vajadzēs, pagaidām mediķu mums ir pārpalikums.Toties visi šie aziāti pāris mēnešu laikā iemācīsies Latviešu valodu, un būs lojāli pilsoņi.Dzirdēju, ka atkal ārzemnieki piešķiršot Latvijai miljardus, lai šos ķīniešus ātrāk laistu iekšā, tikai jāatbrīvo Latvija no urlām.Pat jaunu pilsētu priekš jaunpienācējiem celšot atsevišķu, kamēr šie kļūšot par pilntiesīgiem pilsoņiemMēs īstenie Latvieši būsim zirgā, mums arī būs savi vergi!

K kasis 30.04.2011

Ak kungs žēlīgs Tu domā ar pakaļu.Latvija nevar dzīvot uz aizdevumiem, jo visi parādi tiek segti no nodokļu maksātāju kabatas.
Latvija zirgā nebūs nekad, jo ir ļoti nekompetenti korumpēti politiķi.
Kas nepārzin angļu valodu tipa nothing special.Lai sistēma strādātu
Ir jābūt politiskajai izglītībai tipa kā ASV.
Ķīnieši no ķīnas vairāk atbalsta komunismu.Latvija sen vairs diemžēl neeksistē šī valsts ir izpārdota valsts zeme pieder dāņiem krieviem un citām valstīm.Turklāt nespēja sakārtot algu sistēmu ir vienkārši fenomenāla.Kā jau teicu ja uzņēmējs latviešiem varēja nemaksāt par padarīto darbu, bet ārzemniekiem vienkārši viņš neuzdrīgstēsies.Lētais darba spēks firmu drīzāk nodedzinās nekā atļaus sevi apčakarēt.Runājot par lojalitāti valstij, kā tad tu to iztēlojies atbrauks ķīnietis āfrikānis un kļūs baismīgi lojāls valstij, kas viņam atņem pēdējo kreklu vari gan tu domāt abstrakti.

I Ieva 01.05.2011

Cik aizbraukušie urlatvieši ir ko nosvilinājuši, tik nosvilinās arī melnie.Tie būs gatavi Latvijai un Latviešiem rokas un kājas bučot, par iedoto patvērumu.Toties urlatvieši ir vergu dvēseles jau kopš dzimšanas, un tādiem kā tu tiešām nav nākotnes, jo jūs esat nolemti iznīcībai.Latviju-tikai īsteniem Latviešiem, un drīz mēs to panāksim!

K kasis 01.05.2011

He ko tad tu panāksi ne sūda parakstīsiet sev nāves spriedumu.Kamēr citā valstī Latvieši strādās un iekrās naudu un dzīvos cepuri kuldami
jūs sevi iznīdēsiet kā sugu politiķi nemāk domāt normāli visādi rungaiņi kas tikai cenšas atņemt cilvēkiem pat iztikas minimumu ir saradušies.Tādus cilvēkus vajag padzīt ar sūdainu mietu no tiem amatiem. Politika tev meitenīt ir sapisusi smadzenes.
Par ārzemniekiem tu ne sūda nezini tikai domā ka zini.
Kamēr latvijā pie varas būs fašisti nekas nemainīsies.
Ha ha ha par iedoto patvērumu rokas un kājas bučos ka tik ne arī.
Varu tevi apbēdināt iekams valsts neattīstīs sakarīgu uzņēmēj darbību, iekams netiks nodrošināta izglītības sistēma un cilvēkiem maksāta stabila alga tikmēr nekas nenotiks.
Cilvēki uz Angliju brauc lasīt sēnes strādāt rūpnīcās utt. cilvēki tur saņem naudu par darbu lai cik smags tas būtu.Latvijā par tāda veida darbu viņi saņem nožēlojamus grašus.Vispār latvija var aizrīties ar savu brīvību.

I Ieva 01.05.2011

Jūs urlatvieši visu laiku bučojat pakaļas, gan šeit, gan ārzemēs.Jau gadu desmitiem ES dalībvalstis vairo savu bagātību ar šadu klaidoņu palīdzību, nav svarīgi, vai tie ir turki, krievi vaii latvieši.Visi jūs pazemīgi klanāties, lai atmet kaut sakaltušu maizes garozu.Pat pašam paputējušākajam īru zemniekam pastāvīgi ir pa kādam urlatvietim, kas tam vairo bagātību, lai pašam nebūtu jāstrādā.Tādu pašu funkciju mums, īstenajiem Latviešiem pildīs arābi vai turki.Pat ulmaņlaikos Latvijai esot bijusi sava kolonija-Gambija, kādēļ lai mums tagad nebūtu nēģeri, kuri vairo mūsu bagātību, jo jūs, baltie nēģeri esat par slinkiem, lai to darītu.

K kasis 01.05.2011

Atbildēšu Tev tā, nav naudas, nav darbības.Bez naudas nevar uzturēt ģimeni. Joks tāds ja par darbu nemaksā tad cilvēki aizbrauc.
Cilvēkus ar varu nepiespiedīsi palikt paliksi viena latvijā, patriotisms arī izgaisīs.

I Ieva 01.05.2011

Īsteni Latvieši nepadodas!Sameklē www.russia-talk.com vēsturiskus materiālus, kā Latviešu sarkanie strēlnieki iedzina šausmas visai plašajai krievzemei.Pienāks laiks, kad arī mes šos Augeja staļļus izmēzīsim.Īsteni Latvieši nekad nepadodas!Jūs, neveiksmnieki, laimes meklētāji, varat jau tagad kravāt čemodānus, lai paspētu Vācijā ieņemt labāku vietu pie tās cūku siles, ko no 1 maija jums, paklīdeņiem šie piedāvā.

I Ieva 01.05.2011

Tu Kasi pieminēji baltkrievus, tie nu gan nekur nebrauks, jo dzīvo simts reizes pārtikušāk par tādu neveiksmnieku kā tevi.Ja netici, aizbrauc un apskaties, visi strādā, saņem algas, neviens negaudo par slikto valdību, kura nedod bezmaksas putriņas un pabalstiņus.No baltkrieviem tādi bezkrāsas elementi, kā tu, daudz ko varētu mācīties.