www.sudzibas.lv Latvija Krievi-latviesi

Latvija - Krievi-latviesi

Ziniet cienitie kungi damas un t. T ka nebutu par to latviju runajusi bet paskatoties uz maskavu var redzet cik daudz ir izbuvets. Socialas garantijas visas. Mana pazina sanem pensiju krievijas un summa sanak 180.lv menesi un ka juus neticetu bet katru kvartalu (3 menesos) vinai pieliek klat 10-12 ls. Un mums latvija pielika no 1 aprila 0.14 santimus:) tadus piemerus ir loti daudz. Un cik reizes es dzirdu ka pasi latviesi saka ka krievu laika bija citadak, pad piespieda stradat katru un attiecigi maksaja, un tagad kas? Ministri velka brendu kostimus a mes ko varam atlauties? Tirgu aiziet nopirkt krosenes pa 10 ls un dzinsus ja pietiks vel naudas. Es skatos tv kad tad redzu ka musu deputati dzer tur mineralo udeni no glazitem nevis kadu "mangali" bet "evital" un pa cik mes zinam sitais udens nav vissletakais... Kapec tad nevar padzerties kaut ko letak lai iekonomet krizes laika? Nu jaa ko tur runaat. Vai nu vel viens piemers kapec nevar saisinat tos 100 ls ko dod uz mobilo katram saimes darbiniekam? Es tele2 tikla orunaju 3.90 ls ar tarifas planu savejie, ne bet viniem vajag tacu lmt tiklu jo dargak jo labaak. Sitajos santimos turp surp ta ari attistas iekrajums 1 ls, 10 ls, 100 ls. Es piemeram balsosu pa aivaru lembergu jo man patika ka vins deva interviju ar momikinu tv 5 raidijuma un vispar vins daudz ko pareizi dara. Mes cilveki visu redzam kas notiekas. Tad ir jadara kaut ko nevis spriezt kurs krievs kurs latvietis. Apnika jau tiesam... Tur sez 100 cilvekus un mums latvija cik daudz iedzivotaju? Un tiesam neko nevaram darit sava laba?

S Surabajs 12.04.2011

Tūdaliņ tagadiņ...

I Ieva 12.04.2011

Tvnet lasīju rakstu, par to ka SC deputāts, vai kas tur, Juris Silovs nolicis mandātu, jo vainojams lielā krāpšanā.
Ok.
Bet komentāros visu laiku komentāri ''Visu cieņu, malacis, super'' !
Vai nav nožēlojami? Kad zagtu un rakstītu par to, ka viņš zog, tad arī būtu ''Malacis, visu cieņu'?
Ja tie ir latvieši, kas raksta (to nevar zināt), tad tie cilvēki kas raksta, ir vienkārši kauna traips un īsts pazemojums.
Viņi, tās galviņas, jau lasa ko par tiem raksta un zina ko var atļauties darīt. Tagad zog un zags un kad viss būs sazagts, cik gribēs, tad vienkārši noliks mandātu un aizlaidīsies lapās ar savu bagātību un cilvēki arī būs tik tupi un komentēs ''Visu cieņu, zaglim''.
Apmēram . . . '' Visu cieņu tiesai, kas sodīja slepkavu''.

č Čoms 12.04.2011

Ieva, tev vēl neapnika ķengāties?Palasi ko raksta par taviem guru-Dzintaru un Parādnieku, pirms apvaino citus.Tagad, kad pavasarī daba mostas, vai tad tevi uz seksu nemaz nevelk.ja diennaktīm sēdi pie dadora, rakstīdama slavas dziesmas.

Aizver muti.

č Čoms 12.04.2011

Griezies labāk pie speciālistiem Tvaika ielā, varbūt vēl var ko līdzēt.Pat taviem guru raksta, ka viens no tiem piekopjot homoseksuālas darbības ar barkašoviešu Osipovu, toties otrs piekopjot daudzsievību(tu neesi viena no viņām) un tirgojot krieviem atajas podus ar auseklīšiem un citu Latvijas atribūtiku virsū.To visu, kā arī vēl interesantākus faktus var atrast presē.Ieviņ, vai tevi tiešām nevelk uz mazu sexiņu pie dabas krūts?

E e 12.04.2011

Ieva, katrs Tavs komentārs apliecina, ka Tev nu patiešām vēl daudz grāmatas jāpalasa, lai sāktu saprast lietas un sāktu tās tiešām vērtēt un novērtēt!
Tevis minētais raksts un komentāri. Zini, man liekas, ka šajā gadījumā mēs tiešām novērtējam konkrētu rīcību, jo mūsu politiķu rīcībā tas nav pierasts, kad politiskais spēks šādi reaģētu uz savu biedru izgājieniem. SC, lai arī nav mana partija, tādā ziņā, ka es par to nebalsoju, manuprāt ir rīkojusies pareizi!

I Ieva 12.04.2011

Rīkojas pēc plāna, lai naivie dauņi noticētu visam un SC būtu ''pūkainā un labā'' .
Nožēlojams naivums! Tagad stulbie zemnieki daži pateicas valdībai, par kaut ko...
Īsti vergi, saviem tautas kalpiem laiza ānusus un bučo kājas, par vienu kaut kādu darbiņu... Slimi cilvēki, kas pazemojas. Apzagti, apvainoti un vēl saka pateicības vārdus, ka kucei ar tukšu vēderu, pameta mazu kauliņu...

E e 12.04.2011

Ieva, slims ir tas kas tikai lej žulti, lamā, kritizē, apsmej, noeniecina bet pati nedara NEKO.

S Santa 12.04.2011

Ieva neesi tik naiva! Iesaku tev aiziet beidzot pie ārsta.
(づ。◕‿‿◕。)づ

M Maris 12.04.2011

Ieva, parunasim labak par seksu . Kadi tev patik virieshi ?

S Santa 12.04.2011

Ieva neklusē! Viņš arī norāda, ka slimnīcā ir draudzīgs personāls.

E ekks 12.04.2011

Ja autoram liekas, ka te ir tik slikti un Maskavā labi, tad man jājautā, ko Tu, Maksim, dari vēl Latvijā?tev visas iespējas braukt tur, kur viss izbūvēts un ir sociālās garantijas:)Uz priekšu:)Vilciens Rīga-Maskava kursē katru dienu:)

H hrenj 12.04.2011

Ну давайте может подерёмся?

Политикам нас..ать на народ...все что можно отняли...а Вы все РУССКИЕ виноваты...Вы сами виноваты когда в 90 годах за независимость голосовали!

Политикам на руку все наши разборки...за разборками ВЫ ГРАЖДАНЕ НЕЗАМЕЧАЕТЕ как ВСЕ ПОДНИМАЕТСЯ или ОТНИМАЕТСЯ!!! Как Вы это непоймете то!!!

А когда опомнитесь...опа...ПОЗДНО!!! Ну конечно же тут сразу КРИЕВИ виноваты...

Народу нужно ВМЕСТЕ держатся тогда может что то и добьемся...

č Čoms 13.04.2011

Ieva, varu tev paziņot prieka vēsti, kristovskis ievadīja sarunas ar ES par imigrantu uzņemšanu Latvijā.Drīz tev būs reālas iespējas atrast sevis cienīgu melnādaino precinieku.

I Ieva 13.04.2011

Ko tu saki? Tādā gadījumā vari pats sev atsūkāt! :)

č Čoms 13.04.2011

Ieva, tavas smadzenes ir gludas un vienīgā rieva ir-pakaļā!Ieva-dirsā rieva!

I Ieva 13.04.2011

Varēji kaut ko smieklīgāku pateikt, lauku jefiņš.

I Ieva 13.04.2011

Ieviņ, nekreņķējies, visām īstenām patriotēm parasti vīri ir cittautieši.To es tev meitiņ saku no dzīves pieredzes.Cik esmu dzirdējis, melnādainajiem parasti esot iespaidīgu izmēru dzimumlocekļi, un tie esot spējīgi apmierināt visprasīgākās sievietes.

I Ieva 13.04.2011

Tu esi DZIRDĒJIS? Tad jau laikam tevi kāds no viņiem jau ir izčakarējis dirsā.

I Ieva 13.04.2011

Man, Ievai, patīk labāk smirdīgi melni nēģeru pimpji, nekā krievu vai latviešu.Vienīgi pirms došanās laulības ostā, gribētu Čomam atsūkāt.