www.sudzibas.lv Lattelekom virszemes tv nepamatota cenas pacelšana

Lattelekom virszemes tv - nepamatota cenas pacelšana

Ikviens Lattelecom virszemes tv lietotājs ir saņemis brīdinājuma vēstuli, no 1 jūlija maksa par pakalpojumu palielinās par 1 ,70 E - nez kāpēc man būs jāskatās vēl 2 krievu valodā esoši kanāli! Man nevajag šõs kanālus un 2 kanālu dēļ man pakalpojuma cenu paaugstinājuši jau otro reizi!!! Es atsaskos no jūsu pakalpojuma un uzskatu ,ka cena ir nepamatota un vienkārši piespiedu rekets!!! Lauku tantiņām kā zaķim stopsignāls ir vajadzīgi jūsu CNN un BBC WORLD! Es dzīvoju Latvijā un vēlos redzēt kanālus LATVISKI un par tiem maksāt!!!

knausis 29.05.2014

Kā lai pārdot to, kuru nevienam nevajaga?
Ko par to saka Patērētāju aizsardzības kantoris?

S smīkņa 29.05.2014

Ja pakalpojuma sniedzējs ceļ pakalpojuma cenu, parasti ir arī nosacījums, ka pakalpojuma saņēmējs tādā gadījumā drīkst lauzt līgumu bez soda sankcijām.