Lattelecom-Majas VDSL

Ja mājās vēlaties pastāvīgo interentu tad nekad neizmantojiet Lattelekom pakalpojumu Mājas DSL. Interents iet normāli tikai pirmās divas nedelas, pēc tam sākas visādi traucēju un kad zvana, lai tos pieteiktu klausuli neviens necel. Biezi vien vainu novel uz kaut kādiem elektrības traucējumie. Meistars arī ierodas, kad viņam patīk un ar klientiem (tātad ar mums) nemaz nerēkinās. Labāk maksāt nedaudz dārgāk un izvēlēties citu firmu, jo Lattelekom interents ir galīgs mēsls. Pats pieslēdzu un tagad mokos, bet sā mēnesa beigās atslēgsos. Man ir apnicis ka interentā var pasēdēt kādas 2-3 stundas dienā, kaut gan viņi sola 24h. Lattelekom solījumiem ticēt nevar.

X

C Cilvēks 04.01.2008

Sūdzības man šķiet nepamatotas arī man ir Mājas komplekts ja arī radās kādas "kļūmes" tās tika novērstas. Vienkāršākais veids ir pazvanīt uz apkalpošanas un palīdzības centru. Skatoties no otras puses kā izturās klients?
Nu ja galīgi šķiet garām ar apkalpošanu rakstiet rakstisku sūdzību.

W www 20.10.2008

Nu nepiekrītu. Man arī ir Mājas komplekts, bet viss iet jau vairāk kā gadu... iespējams ir citi traucējumi, kas palēnina datu pārraidi.

K kate 20.10.2008

Hmm.. a man liekas, ka viss ir ok. Man jau kaadus 3 gadus iet.. un viss labi, tik ieriikoshana taa daargi sanaaca:(

. ........ 12.11.2008

Man arī ir Lattelecom Mājas DSL komplekts NR.2 nu jau vairāk par gadu... Un vēl joprojām man nav nekādu problēmu ar internetu... Tā ka nevajag aplikt Lattelecom.