www.sudzibas.lv Lattelecom Nezināmi numuri

Tet - Nezināmi numuri

Pienāk telefonā nepazīstami numuri. Nočekoju, ka no dažādām pilsētām Latvijā. Reiz uz zvanu atbildēju, izrādās ka tet brīdina par nesamaksātu rēķinu. Vai viņiem bail savā vārdā to atgādināt
eksistē e-pasts, kurā ir klusums. Arī atzvanīt ir bīstami, ka tik nenošmauc naudiņu.
Laikam tak speciāli, lai cilvēks iekavētu maksājumu un noplēst no viņa lieku summiņu!

Tu Turkey901 17.06.2019

Jūs esat parādos līdz ausīm un parādu piedzinēju vajāts?!
Kāpēc Jums ir paniskas bailes pacelt svešu numuru?
Jums telefonu iedeva mamma saziņai tikai un vienīgi ārkārtas situācijās?!

hartijs 17.06.2019

Turkey901 Ko Tu murgo?
Nav man mammas, parādu, un nebaidos. Esmu par atklātību. Tagad pie TET netikt klāt, tikai caur veikalu. Klientu apkalpošanas centri slēgti.

hartijs 17.06.2019

Vēl viena nianse. Viens no numuriem pieder konkrētai personai. Varbūt derētu pacelt šo jautājumu līdz tiesas lietām.
Tad jau TETs var manu numuru ari izmantot savām vajadzībām.

hartijs 18.06.2019

11,26 nupat zvanīja, nepaspēju pacelt. atkal privāts numurs, šoreiz Valmieras! Iepriekšējais no Madonas,-Kupčas Martas numurs.
Tak ir samaksāts par visu!

Tu Turkey901 18.06.2019

Nevienu Jūsu šizofrēnija neinteresē, nav vajadzības atskaitīties un mūs informēt par katru ienākošo zvanu.

Sf Sfinksa7 18.06.2019

Turkey901 tu kā lūriķis - dračīt..s Pašu neinteresē, bet jā neesi ielūrējis un piemetis savas 5 kapeikas komentāros, tad neesi nodr... is līdz galam. :)
P.S.
Arī man zvanās šie nummuri un tas reāli besī, ka atzvanot neceļ un naudu par zvanu iekasē.
Neesmu nevienam neko parādā vai tamlīdzīgi.
Zvana parasti dienas laikā - vairākas reizes.
Strādāju darbā, kurā nav iespējas atbildēt uzreiz uz zvaniem.

hartijs 19.06.2019

Ja gribam mieru, jāgatavojas karam!