www.sudzibas.lv Tet Nestrādā

Tet - Nestrādā

Tet un helio tv nestrādā un niet, visu laiku Lago, ja nekas nemainīsies iešu prom pie cita operatora, un visi mani radinieki, tie ir kādi 10 cilvēki! Interneta ātrums zūd nepārtraukti, bet nauda tiek iekasēta pilna apmērā! Nepārtraukti pazūd gan internets gan televīzija, kad kompānija sāks reāli ko darīt? Vieni tukši solījumi, nespēju izprast kur problēma veikt elementāras lietas.

I

Alina Ozolina 16.06.2019

kādas muļķibas šī firma ir viena no labakajam Latvija kas ir piejeama citas tev interneta atruma vispar nebus plus kabeltelevizija momentali uskarsies

L Lauris J 17.06.2019

Vis ir baigi forsi. Bet vis ir atkarigs no te kur tu dzivo. Es dzivoju starp Rigu un Kekavu un man gan internets gan televizija ir mē...s. Maksaju lielu sumu par strunta majas dsl kaut citi taja pasa laika par tadu pasu naudu bauda optisko internetu kam tiesam ir labs atrums un televiziju labi rada. Kad jauta kad beidzot pieslegs optiku ciematam kura ir vairak ka 200 saimniecibu atbild ka nav projekta.. Ta ir vieglak un vairak nopelnit var. Strunta kantoris ar vienaldzigu attieksmi pret klietiem kamer nesac viniem draudet ar aiziesanu..

I Irfedr 16.06.2019

Ej!

S Salvija 16.06.2019

Man arī neiet tas tet tv