www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss

Tet - Krāpšana, slikts serviss

Sāk kaitināt, ka tas, par ko tu maksā, nav tas, ko saņem.
Interneta kvalitāte neatbilst pakalpojuma pakai "Pro
Internets". Izskatās, ka tas ir tāds pats interneta pieslēgums kā "starta
internets" tikai maksā par 10 euro vairāk ar teorētisku iespēju, ka kādā brīdi interneta ātrums varētu būt 800 mbit/s.

Tet.lv portāla palīdzības sadaļā neatrodu nekādu palīdzību.

19.02.2020

Joe Rogans👽 19.02.2020

Ko čīksti? Man ir 6-10bps, tet arī nepiedāvā optisko internetu. Ar maniem 6 jau pietiek yt video uz full hd skatīties.

A Azrael Hollow 19.02.2020

Tavs komentārs ir neloģisks.

Ja tu samaksā par saldējumu ar šokolādes gabaliņiem, bet saņem ar zaķu spirām, situāciju neuzlabo tas, ka citur var dabūt tikai plumbīru.

Ja tu aizej uz resturānu un pasūti lielāko purciju, bet lielā porcija ir tik pat liela kā mazā, tikai maksā vairāk, situācija neuzlabo tas, ka citur ir tikai mazas porcijas.

Tava problēma nav saistīta ar manējo, es sagaidu saņemt to, par ko maksāju.

Sardele 19.02.2020

Lai varētu izmantot šāda ātruma pieslēgumu, jābūt datoram ar piemērotu jaudu, vecs lūznis nederēs, tādēj pirms rakstīt muļķības, sāc ar savu datoru.

A Azrael Hollow 19.02.2020

Mans dators ir vairāk kā labs, un tas neietekmē interneta ātrumu. Pirms piedāvā risinājumus internetā pabeidz skolu.

A Azrael Hollow 20.02.2020

Prierš īpaši apdāvinātajiem, kuru cenšas internētā plātīties ar savu gudrību, bet nesaprot sūdzības kontekstu.

Ne dators ne ruteris nav problema.

K Kediņa 20.02.2020

kā tika veikts mērījums un cik lielu interneta ātrumu ir spējīga atbalstīt iekārat uz kuras to mērīji? :)

BondsBonds 20.02.2020

Pats visu uzrakstīji. Pārējai pasaulei un servisiem nav tāds ātrums. Ja bumba tavā virzeinā lido 5m/s, to nevar noķert ar 50m/s.

T Tumšais 22.02.2020

Mož Tev lēni velk, jo Tu vnk esi lo**?
Caur ko mēri? Caur vadu? Vai zvanīji uz tehnisko, lai noskaidrotu, kpc zūd ātrums? Man ar izklaides netu xbox caur wifi kačā ar 370-400 mbps, ar vadu pat neesmu mērījis.

L llietotājs 01.04.2020

Komentētāji visi TET intelektuāļi, kuriem galvenais ir vairāk līgumu noslēgt, bet par kvalitāti varam aizmirst. NOMIRA vecais lattelecom -nomira ar to pakalpojumu kvalitāte. Es pats nomainīju plānu, bet ātrums palika tāds pats kā pirms plāna nomainīšanas. Un arī tad sākas visādas aizdomas, kad mans kompis ir ne tāds kā VISIEM. Shortcut vispār nav pieslēgts. Pie šī pakalpojuma vispār noregulēts ir tā, kad pat jaunākās paaudzes TV nav šīs aplikācijas. Vārdu sakot nožēloju kad pagarināju līgumu.

A Anrejs 12.04.2020

Žēl, ka daudzi rakstītāji nav draugos ar latviešu valodu
Andrejs