www.sudzibas.lv Tet Viss sliktākais serviss

Lattelecom - Viss sliktākais serviss

Briesmīgākā kompānija kuru izvēlēties kā uzņēmuma interneta pakalpojumu, +100 euro pārmaksa tieši ne par ko ! Un kad pat tu maksā viņu rēķinus tu vari netīšām samaksāt rēķinus caur savu privāto kontu un tad, tev ir jāsūta vēstule viņiem, lai viņi šo naudu atgrieztu un netīšām es domāju, ka viņiem ir automātiskā sistēma kur uzspied maksāt un tur ieliek summas rēķina numur utt., un kad samaksā tu vari par ātru uzspiest apmaksāt un aizmirst nomainīt kontu no Privātā uz Biznesa, un tev pēkšņi kontā nav 130 euro un tu domā kādēļ... Bet, lai šo naudu atgūtu tev ir jāgaida virs mēneša, lielisks serviss no vadošā interneta provaidera Latvijā ! Nav vienkarši vārdu. Iesaku iet uz jebkuru citu kompāniju, jo cik mēs tagad mēģinām citas, viņiem nav nekādu problēmu vispār.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 01.06.2017

Sveiki! Nepatīkami dzirdēt, ka jums šādi atgadījies, tomēr izklausās, ka runa par kādu visai specifisku gadījumu. Lūgums atsūtīt savu klienta numuru vai citus kontaktus uz [email protected] vai uzzvanīt 177 - visu atrisināsim!