www.sudzibas.lv Tet Virszemes TV.

Lattelecom - Virszemes TV.

Vakar nopirktu dekoderim kodu 3, 50 ls. Nedarbojas lai ko censtos darīt.Uzzināju ka kanāli jāmeklē par jaunu, tika izdarīts Tagad lattelekom atbild ka cena jauna 3, 90 un no vakardienas jau ta tirgojot0t.Taču tie ir reāli meli, man ir čeks ar skaidru cenu3, 50 un datums 15, 092010. Ka nav kauns!

O

P Party 20.09.2010

Nav ko sasieties ar tiem Lattelecom! Es jau pirms laba laiciņa pārgāju uz Viasat un domāju, ka tas ir bijis prātīgs lēmums, jo par Lattelecom arvien vairāk sūdzību dzirdu (zinu, ka Viasat arī ir daudz pretinieku, bet nu es domāju, ka salīdzinot šos abus, labāks tomēr Viasat).

L lil 02.10.2010

Priecājies, ka esi iegādājusies par 3.50Ls, jo Atjaunošanas kodi jau ir un būs 3.90Ls :) un ja salīdzina Viasat un Lattelecom...nez vai tā bija laba doma pāriet pie Viasat, pat palasot šeit sūdzības, par Viasat un citām kompānījām to ir krietni vairāk kā par Lattelecom...