www.sudzibas.lv Tet virszemes televīzija

Lattelecom - virszemes televīzija

Sveiki,

Varbūt kāds var pateikt, kāpēc man nerādās normāli virzemes televīzijas ieprogramēšanas logi? Pareizāk sakot viņi visu laiku uzmirgo un pazūd un rādās tikai "sniedziņs" Līdz ar to nav iespējams vispār uzsākt kādu no meklēšanas funkcijām, vai vispār izpildīt kādu funkciju ar to pulti. Protams ka šobrīd Lattelekom nav iespējams sazvanīt... kāds pārsteigums. Varbūt kādam ir līdzīga situācija?

G

L lietpratējs 01.03.2010

Aizej uz Lattelecom klientu apkalpošanas centru. Man tā situācija izskatās pēc slikta kabeļu savienojuma starp TV un dekoderi - manuprāt čakarējas SCART kabelis. Jebkurā gadījumā tā ir kāda ierīces problēma - TV, kabelis vai dekoderis, vai kāds no kontaktiem ir štruntīgs vai nestrādā. Nekādiem "sniedziņiem" digitālā signāla gadījumā nevajadzētu būt. Tikt MENU jāvar pat tad, ja vispār nav pieejams DTV signāls... Man bija problēmas, ka tikai 2 maniem visiecienītākajiem kanāliem ik pa laikam zuda un midžinājās krāsas - bet Lattelecom atjaunināja programmatūru un nu tiešām visi kanāli rāda ideāli un bez nekādiem traucējumiem ar visprastāko istabas antenu!

S sh 01.03.2010

Mēs vēl sūdus redzēsim ar to virszemes tev.Pirmkārt, nez ko negribēs strādāt radio, otrkārt-dekoderi noteikti ir kaitīgi veselibai.

L lietpratējs 01.03.2010

To SH - dzīvot vispār ir kaitīgi... Iesaku tev nomirt tūlīt, lai mazākas tev mocības :D

DTV dekoderis kaitīgs nevar būt pēc būtības, jo tas ir tikai un vienīgi uztvērējs - neko tas neizstaro! Stipri šaubos, vai tas būtu ražots ļaunprātīgi no radioaktīviem materiāliem.

Murgu par radio nesapratu. Ļoti iespējams un noteikti ka tā būs, ka KAUTKAD likvidēs FM un būs kaut kāds digitālais radio. Kad tas būs - to vēl neviens nezin... Nu ko - varbūt ņemsim ķetnās vāles un cīnīsimies pret likumsakarīgu progresu?

č čārlijs 01.03.2010

Jo vairāk tos dekoderus pērk, jo biežāk te parādās sūdzības. nu par aprakstīto situāciju mēģini sazvanīt viņus 177, bet zinu, ka tas nav diez ko viegli. Un par automātiskā atbildētāja klausīšanos arī ir jāmaksā. Labi, ka pats nepaņēmu Lattelecom dekoderi, pagaidām vēl domāju, kādu digitālo tv slēgt klāt. pagaidām izskatās, ka Lattelecom noteikti neņemšu :D

L Lattelekom 24.02.2011

Vēlos piedāvāt lielisku pakalpojumu komplektu - platjoslas internets un mājas telefons ar bezmaksas sarunām.
Tas saucas Mājas komplekts.

Spied zemāk pievienoto saiti, lai izlasītu vairāk par dažādajām Mājas komplekta variācijām pēc cenas un interneta ātruma un izvēlies sev piemērotāko:

MAJAS KOMPLEKTS:

Ar cieņu,