Lattelecom - TV

Pilnīgas šausmas ...
Tikko pieslēdzu jauno virszemes TV, nepaiet ne pāris stundas, jau uz sekndi pazūd signāls, labi tas štrunts, tad bilde apstājas uz pāris sekundēm, bet skaņa iet uz priekšu, labi tas ar štrunc, ja ļoti ļoti reti notiek, kādu laiku var pieciest, jo jauns piedāvajums utt., bet tagad redziet Lattelecom ar VIASAT nevar kko sadalīt un ieslēdzu TV šodien un man nerāda TV3, pilnīgas dusmas ...
tas pats Baltcom labāk ir, kaut gan pilnīgs **** ... ja šitā turpināsies nāksies atteikties ...

ē

A aicis 22.07.2009

Vai tik neesi sajaukusi virszemes ar interaktīvo TV?

S STULBUMS 22.07.2009

njaa man ties taspac...jau no riita paraadiija, ka tv3 nebuus, bet taa vietaa vini daavinot 7nus jaunus kanaalus...tik nesaprotu, kur vini [slēpt]@ sii iemesla deel arii atteiksos no Lattelecom, ja jau nevar pat latviesu kanaalus redzeet, nebriiniisos ja LNT arii nonems nost!!

M m 22.07.2009

opaa..ne ko jau!

B Baņkieris 22.07.2009

Kad piedzimst bērns, viņš arī uzreiz nemāk ne staigāt, ne runāt!

K kaspars 22.07.2009

Jā, bet, ja Jūs būsiet noslēguši līgumu uz idevīgo pamatu, neatminos cik tur bija 24 mēnešiem, tad laužot līgumu būs noteikti sods jāmaksā.

Labi, ka es neiekritu akcijā un nepieteicos, kopā ar izdevīgo jaunās paaudzes interneta pieslēgumu.

A Aldis 27.07.2009

Baiga akcija - neviens neko laga nezin - un dekoderi arī sapirkti "pagajušā" gadisimta ar mazo izšķirtspeju - Būs HD kanali vares pirkt jaunu dekoderi!!!

E eva 28.07.2009

aha, tagad latelecomam pat tv3 nerāda...labi vien, ka paņēmu viasatu, nevis šo struntu.

T toivonna 29.07.2009

Tad kad tev pēc 2 gadiem tad kad līgums beigsies Viasats atsūtīs trīs reizes lielāku rēķinu kā līdz šim esi maksājusi, tad redzēs ko tad teiksi, es 34Ls par TV3 un Discovery, vairāk labu kanālu tur nebija netaisos maksāt, bet lattelecom virszemes digitālā tv vēl ir testa versijā, tā kā jāsamierinās kā ir, drīz jau sola labāku signālu un nekādas vairs raustīšanās.

J Jānis 22.09.2009

Tagad Virszemes TV jau ir ļoti labā kvalitātē, nekas neraustās un bilde praktiski ideāla. Pat daudz neatšķiras no HD kanāliem, ko pa satelītu skatos. TV3 arī rāda un cik dzirdēju to nerādīšanu ir paši viasat pieprasījuši, grib monopolu uz saviem kanāliem un regulēt ko mēs skatāmies un ko ne. Da nafig tādus viasatus vispār, kas grib ietekmēt ko es skatīšos un kur.

V Viasatklients 30.09.2009

VIASAT neieteicu nekam. Pašlaik maksāju par diviem TV 24 Ls menesī. Kvalitāte arī švaka, NTV daudz labāka bilde. Kad pie mums atbrauca meistari no VIASAT (pirms 2 gadiem) viņi bija PIEDZERUŠIES !!! Proti, nelaikā man attēls raustas.

M milords 02.10.2009

veelu jums tikai veiksmi ar viasat :D kad buusies kaadus paaris gadinjus veel samaksaajushi entos latus - varbuut naaksiet pie praata :)) Have fun!

N neapmierināts! 20.11.2009

Gribu pasūdzēties, ka virszemes tv joprojām ir briesmīgā kvalitātē!!! dekoderis čakarējās, vienreiz jau vedu mainīt. Bildei līdz ideālai vēl tālu- attēls graudains, ha, HD kanālu kvalitāte??Viena vienīga krāpšana, piesolot brīnumus, bet reāli piedāvājot kvalitāti apm. 99 santīmu vērtībā! Un par to, ka nav tv 3 vispār neizteikšos. Nebūtu man līgums uz 2 gadiem, ietu prom nedomājot.

R RICA 09.12.2009

ari iegadajos so kasti ir izdevigi aizej ar pasi nosledz ligumu uz diviem gadiem par kasti uz reiz var nemaksat tris menesus skaties par velti . tagad nemsu velvienu kasti jo maja divi televi vinam vares pilno paketi otram tikai parasto apraidi par kuru nav jamaksa .par divam kastem menesi un paketi kautkur vienpacmit lt.esmu cetrdesmit km no rigas viss rada ideali minimali noraustas

M murks 09.12.2009

Es esmu samērā apmierināta ar Lattelecom televīziju. Bija arī problēmas. Tad zvanīju uz pakalpojumu centru. Tā kā zvanīju vēlu, man atbildēja dāmīte, kurai maza nojēga, kā risināt kaut kādu problēmu. Viņa tikai mācēja pīkstēt-piesakiet meistaru, tad sēdiet mājā un gaidiet. Nemaz neklausījās, ka iebildu, ka par laiku jāvienojas, jo mājās neviens nevar atļauties sēdēt. Dāmīte bija tik pikta, ka nometa klausuli. Domāju pati un izdomāju "pārstartēt" internetu. Ar šo darbību televizorā atgriezās dzīvība. Vai tiešām darbiniece tur sēž tikai tāpēc, lai būtu kam maksāt algu? Nepatīk un kaitina, ka nav TV3.

T TV 18.12.2009

*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV savā datorā, neizmantojot internetu.
*Virzemes DIGITĀLĀS TV USB modēma uzstādīšana uz jūsu portatīvā datora vai stacionārā mājas datora,
speciālas programmas instalēšana un BEZMAKSAS TV kanālu
(LTV-1, LTV-7, LNT, TV-3, TV-5)noregulēšana uz datora.
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora. *Noregulēsim/pielāgosim esošo TV antenu.

*Tālr: 26262215

I ivarss 27.12.2009

Es nesaprotu- ir taču satelīta digitālā tv, ja neapmierina Lattelecom kvalitāte virszemes tv (kas tiešām ir briesmīga) tas pats Viasats par normālu summiņu digitālo tv vistālākajā lauku nostūrī, un ir taču citi sat tv piedāvātāji arī!

J Jānis 01.01.2010

nesen pieslēdzu Virszemes TV ekonomisko paku - esmu ļoti apmierināts http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/test/1f5f6ee2.html

Z zigijs 03.02.2010

Nu ja gribat labu kvalitāti, tad neņemiet Lattelecom! paši iegrābjas un pēc tam čīkst. Man pašam Viasat, un tādas problēmas ar bildes pazušanu praktiski nav, attēls arī skaidrāks.

M MāriņšRudzītis 22.02.2010

Kopš ieviesa torni Viesītē, ideāla apraide uz Aizkraukli, tik vajag pagriezt antenu pareizā virzienā, vēlams palūkoties kartē un kompasā.!

M MāriņšRudzītis 22.02.2010

Viasat mistiski tagad zvanās uz visādiem telefoniem, bet neko īpašu par to pašu cenu nevar piedāvāt, neuzraujat-ies!!!