www.sudzibas.lv Tet TV darbība

Lattelecom - TV darbība

26.07.2011. vakarā uznāca neliels lietutiņš, un atslēdzās lielākā daļa programmu, sazvanīt nevar, saka lai pārstartē dekoderi, jēgas nekādas, ja nevar nodrošināt TV darbību, tad lai brauc lasīt šampinjonus uz angliju! besī ārā. līgumu arī nevar lauzt, citādi sods 99Ls

P pufa 27.07.2011

neraudi. man tas pats bija. tev paveicās, ka sazvanīji, man pat tas neizdevās.

S Sauliite 27.07.2011

ja TV nerāda un viņi nav sazvanāmi, tad visticamāk līgumu var lauzt, jo viņi nepilda saistības. kaut kā jocīgi ka visiem bail pret lielajām kompānijām stāties - piem., es jau sen gribēju no tele2 tikt prom, bet traucēja līgums, nu un tieši dienā kad viņi nestrādāja uzreiz devos uz tuvējo viņu centru un pieprasīju līgumu lauzt, protams bija nedaudz jāpačakarējās un likumi jānorāda, bet tomēr gadu ātrāk izdevās to līgumu lauzt un bez nekādām citām sankcijām!

A aicis 30.07.2011

Tāda sajūta tiešām, ka te vieni pamuļķi apgrozās.Televīzija darbojās neatkarīgi no laika apstākļiem un ir skaidrs ka ja apkārt visi cilvēki skatās, tad problēmu vari mierīgi meklēt savā antenā.

V vilnis 21.11.2011

Nopērc normālu antenu

viliesklients 06.02.2013

Vajag kādu laicinu pašam pavākt pierādījumus sliktai kvalitātei man šķiet un sūdzēt vinus tiesā, tad nebūs nekāds līgumsods 99ls vērtībā
Mani vecāki teicās griezīsies pie jurista bet par tādiem pakalpojumiem vairs nemaksāšot un arī līgumsodu nemaksās!
Un es uzskatu kad pilnīgi pareizi, nevar čakarēt tautu un nesodīti darboties tālāk!