Lattelecom - TV

Pilnīgas šausmas ...
Tikko pieslēdzu jauno virszemes TV, nepaiet ne pāris stundas, jau uz sekndi pazūd signāls, labi tas štrunts, tad bilde apstājas uz pāris sekundēm, bet skaņa iet uz priekšu, labi tas ar štrunc, ja ļoti ļoti reti notiek, kādu laiku var pieciest, jo jauns piedāvajums utt., bet tagad redziet Lattelecom ar VIASAT nevar kko sadalīt un ieslēdzu TV šodien un man nerāda TV3, pilnīgas dusmas ...
tas pats Baltcom labāk ir, kaut gan pilnīgs **** ... ja šitā turpināsies nāksies atteikties ...

ē

M MāriņšRudzītis 22.02.2010

Kauktā pārējiem varētu atvieglot pārejas varianta informāciju, kas nav ĪSTI saprotama ne mājas lapā ne televīzijā, jo nomocījos no Zaķusalas torni kamēr tiku uz Viesītes, jo ir būtiski attālumi un kvalitāte līdz tam murgojās.

A Andra 22.02.2010

Es arī cerību pilna šodien nopirku dekoderi un jau nožēloju! Tāds vecmāmiņas variants, ka ar brilli un lupu vienlaikus lasa avīzi. Signāls raustās, ieslēgšana/izslēgšana ar 2 pultīm neparocīgi. Nu nezinu, nezinu, , ,

E Eva 28.05.2010

Nopirku to dekoderi vectēvam laukos aizvedām uzstādījām bilde nekāda zvanam uz Lattelekom tur saka vajag kābeli jaunu. Nopirkām kābeli bez izmaiņām zvanam atkal šie saka vajag pirkt antenu nopirkām vēl antenu uzstādam pāris kanālus rāda ciešami beigās izsauc meistaru tas pasaka piedod, bet signāls pa švaku. Metām mieru un paņēmām viasat lai ko citi tur muld, bet rāda labi un nav nemaz dārgi salīdzinot ar to kādu naudu izmetām par tiem lattelekom mēsliem.

A Ainārs 07.06.2010

Eva, pilnīgi piekrītu, ka lattelecomam laukos slikts signāls, mums bija līdzīgi - nācās čakarēties un rezultāta nekāda. Ar VIASAT viss ok - 3, 5oLs mēnesī - nevienam šobrīd nav lētāk.

U uzbeks 14.06.2010

Lattelecom ņem ārā bezmaksas kanālus! TV5 jau atņēma un drīz arī LNT griezīs nost. Tā, ka nāksies vien maksāt visiem par TV skatīšanos..

E Elīna 14.06.2010

Un kvalitāti ar solīja super labu, man FAO rādīja 10x labāk nekā šī jaunā. Ik palaikam ekrāns ķeras un kvalitāte kā sūdīgai filmai no interneta, saprastu vēl ja dzīvotu dziļi laukos, bet es no savas istabas loga televīzijas torni redzu gandrīz visā viņa krāšņumā :D

R Raivo 22.06.2010

Bezmaksas dekoderi -

G Genka 13.07.2010

karoči lattelecom sola to ko pat nespēj izdarīt signāls raustās bilde stājās .
neviens nespēj uzcelt tik augstu antenu kas spētu nodrošināt tik labu signālu ka visiem rādītu kaut cik pienācīgi!!!
na*** mums tos dekoderus ja tāpat slikti rāda.
kā jau saprotams MADE IN CHINA :D :D :D :D :D:D :D :D :D

M Marta 01.09.2010

Jā, Lattelecom tiešām vajadzētu piedomāt pie kvalitātes visā. Lielākā daļa manu paziņu jau atteikušies no lattelecom. Iedomājieties kā var izvest cilvēkus, ja viņi ir gatavi maksāt 99ls sodu, lai tikai tiktu no tā visa vaļā. Toreiz šaubijos, bet tagad priecājos, ka pieslēdzu Viasat.

L Leons 01.09.2010

marta tu ko? sviestā ej :). Lūdzu konkrēti situāciju par to 99 Ls sodu, plānprātīgā viasat aģente :).

K kasparszveja 08.12.2010

man virzemes tv dekoderim rada tik 14 kanalus ka tas var but. antena 7 metri aukta. grozu anteni tad parada tik 5kanalus. antena stipra.

K kasparszveja 08.12.2010

ko vajadzetu darit esmu ciravas pagasta. laukos.saka jau antenas barosanu lai izsledzot.

J Juris 08.12.2010

Kaspar Zveja. Pieslēdz VIASAT. Nopietni! Es saviem vecākiem laukos tā izdarīju - skatās TV un bēdu nezina!!!