Lattelecom - TV

Lattelekom nespēj nodrošināt normālus TV kanālus PČ hokejā laikā (un ne tikai). Comone!!! Vēlējos redzēt normālas spēles, ne tikai LV, bet nu nekā!!! Manuprāt viņiem ļoti jāpadomā par produktu, ko viņi piedāvā...

W

B Baņkieris 12.05.2009

Lattelekomam te nav nekāda sakara, jo Lattelekom IR PIEGĀDĀTĀJS, nevis programmu veidotājs! Šajā gadījumā Lattelekom piegādā TV signālu no TV studijas līdz jūsu televizoram! Bet par programmu saturu atbild TV, nevis Lattelekom.
Kas attiecas par PČ hokejā, tad te drīzāk ir autortiesību jautājums. Jo tā TV, kas translēja PČ prasīja samaksu par translāciju un tās TV studijas, kas samaksāja par translāciju, arī rādīja PČ.
PIRMS KĀDAM "BRAUCIET" VIRSŪ, NO SĀKUMA IR JĀNOSKAIDRO LIETAS BŪTĪBA, NEVIS UZREIZ BRĒKT!!!

H hmm 12.05.2009

Pilnīgu piekrītu, lai gan Lattelecom tīri tehniski ir diezgan sakarīga izvēle, kanālu izvēle ir diezgan sūdīga un tam, ka viņiem slinkums naudiņu izdot un nopirkt kanālu lizences nav nekāda sakara ar TV kanālu programmām

A AndronMc 18.05.2009

Aiznes savu sūdaino kompi datorspecam.

B Bet 18.05.2009

Kam tas PČ ir vajadzīgs!

C chalis 23.05.2009

Nomaini Lattelcom pret viasatu, kvalitātes ziņā man škiet daudz jēdzīgāks risinājums.

L Lena 03.06.2009

Malo tavo wto Lattelekom nepokazivajet 3+ dlja russkih tak oni ewjo postaveli na 1Baltijskij ruskij kanal perevod4icu, kakbudto latvijskih kanalov malo!!!
Tak eto ewjo pol bedi-u etoj perevod4ici golos takoj prativnij, wto uwi vjanut!!! i ona ne perevodet a krevljaetsja, kakbudto svoji emocii viskazivajet a ne filjm perevodit!Harawo wto mozno kanal pereklju4itj na russkij, i normaljno smotretj televizor!!!
Vseh znakomih i rodstennikov razdrazajet eta perevod4ica!Ona so storoni hotj sebja sliwela!????
Prosjba Lattelekom smenitj perevod4icu!!!

L Lena 03.06.2009

Uberite perevod4icu s ! baltijskova kanala ili smenite na normaljnova-nadojela eta psihi4ka

P Puka 16.10.2009

Lena, paņem un nomaini valodu- Lattelecom to piedāvā! Un 'perevodčicu' nav neviens no telekoma uzlicis - tas ie kanāla bonuss tiem, kuri nevēlas klausīties visur komunistu valodu !

Awards 12.07.2013

Sveiki! Gribēju pastāstīt cik Lattelecom ir forša kompānija, tiešā nozīmē, tas ir pozitīvi. Jau kādu laiku atpakaļ, kā jau visā Latvija DSL tiklos vairs nepiedāva līdz 2 mb/s internetu. Piedāva tikai līdz 5 mb/s .Stās ir par to, kad man sāka ar atrumu palielinājumu gļukot nets, tad ir, tad nav, parādās, tad atkal pazūd. Nu vienvār sakot biju dusmīgs. Sadūšojos un uzvaniju uz Lattelecom. Smuki parunājos ar operātoru, ļoti laba atieksme, pretīm nākšana, solija man 5 dienu laikā atrisināt sasāpējušo lietu. Domāju labi, lai iet, pacietīšos nenomiršu. Pamostos nākamā dienā, paēdu broksastis, padzeru kafiju, pulksten desmit, domāju japadara kaut kas pa māju.Iezvanās telefons. Adbildu, un saka mna ka zvanot no Latelecoma. Mēs risinām jau jūsu lietu, rīt būs viss kārtībā. Es vel sapriecājos, un nodomāju pie sevis, ooo cik forša klientu apkalpošana. Nu rīt man inets bus kārtība. Sāku taisīt puzdienas, iezvanās telefons, un zvana Lattelecom meistars, saka, kad izbraucot no Madonas .Man aci lielas, kur man tik niecīgai būtneij, kā man, tik ātri tās lietas risinās, nobrinijos, un gaidu meistaru. Adbrauc no firmas Citrus, protam Mātes, Meitas apakšuzņemums, viss ok .atnāca meistars. Konstatē kad man veicais rūteris ir kapec, gļuko utt. Atnesa citu rūteri uzstādija, pateica uz redzēšanos, es adbildēju topašu. Zvana atkal meistars, nonākat lejā iedošu jaunu vadu, jo veicais vads man bija gali beikts, to man ari Lattelecom iedeva lietošanā. Tāds nu ir man stāsts par Lattelecomu, lieku no baļu sitēmas 10, 9 ar plusu. Apkalpošana lieliska, meitenes strāda labi, servis ir augtākā pilotāzā, ir ok . Kur var iedomāties divu dienu laikā visu nokārto, super.

A Ainuce 13.10.2014

Lattelecom ir viena mēslu bedre, ja zvani no jebkura operatora, izņemot lattelecom, naudu noņem dubulti, meitenes kas atbild ir neadekvātas, nekompetentas, rupjas, virszemes televīzija ir slikta, patstāvīgi atslēdzas dekoders un vajag visus iestatījumus jāpārliek, nejau katrs to var, zvana un piedāvā pieslēgumus, bet ja tu esi kaut kur parādā, tad pieprasa 35 eiro iemaksu, ja mēnesī jāmaksā tikai 7.60 mēnesī.Viņi grib iznīdēt tos, kuri pērk papildināšanas kartes, tad jau tie cilvēciņi paliks bez televīzijas, jau tāpat paaugstināja maksu par 50% papildināšanai. Tā ir viena kārtīga krāpšanas banda, kuru vajadzētu likvidēt Latvijā, Viasats ir labāks un pakalpojumi kvalitatīvi