Lattelecom - tv

kāda jēga bija pirkt dekoderi par 40ls ja pie pirmā vēja pūtiena tas raustās un televizoru nerāda, sniegs uzsnieg un tv vispār nerāda vai tas ir normāli par ko mēs naudu maksājam!!???vispirms lai nodrošina labus sakarus un tad ievieš kaukādus dekoderus sūdus!!

V Vārna 22.10.2010

Priekš kam sieviete raksti sūdzību, ja neko nesaproti no uztveršanas lietām.Tev taču tas dekoders nestāv ārā uz jumta, tādēļ vējš un sniegs nevar ietekmēt tā darbu.Telekoms neatbild par tavu drošivien stipri palietoto antenu un veco kabeli, kas iespējams ir ielūzis vairākās vietās.

M maija 25.10.2010

nevaig muldet vabut tev tada antena ir bet man ar antenu viss ir ciki bez tas miskastes dekodera man tv loti labi radija ne ta ka tagad pusdienu nerada!!!

K kumuks 04.06.2013

Veca ziņa, bet tomēr...
Ja nejēdz neraksti sūdzību. Ja tev ir antena, tad rēķinies ar to, ka sliktā laikā būs traucējumi vai pat vispār nerādīs. Sopais maksās divreiz, ja grib pa lēto tv skatīties, tad jārēkinās, ka sliktā laikā būs jālasa grāmatas :D Neskopotos, samaksātu par interaktīvo un nebūtu šitā sūdzība.