www.sudzibas.lv Tet Tikai neņemat šo...

Lattelecom - Tikai neņemat šo...

Labdien, palasīju daudzās sūdzības par Lattelecom un vēlējos pievienot arī savējo.

1. Nožēloju, ka pieslēdzu to internetu. Visu laiku internets ātrāks nekā bija līgumā - 5Mb/s vietā 7.11Mb/s (http://www.speedtest.net/). Pārtraukumi tikai 2x gadā, un pie tam atsūta brīdinājuma vēstuli, kad tas nebūs 4h, bet parasti tas tikai pazūd uz 15min. Citu laiku tas ir bez neviena pārtraukuma. Nu kā lauku iedzīvotājiem ko tādu var piedāvāt!

2. Iepriekš arī Rīgā īrēju dzīvokli, noslēdzu beztermiņa līgumu par internetu. Samaksāju visus montāžas izdevumus. Nopirku DSL modēmu. Un kad tuvojoties krīzei nācās pārvākties - tas bija jāaslēdz, nebija nekādu līguma sodu, biju mazliet saskumis, ka nemēģina mani apkrāpt. Kā tā Latvijā var !!

3. Tagad arī virszemes TV nopirku. Gāja ar mājas antenu, kuru biju biju nopircis jau sen, lai skatītos TV3 un LNT - citi kanāli negāja. Samaksāju tikai 39Ls un man uzreiz 2 kanālu vietā 5. Tagad jāskatās arī LTV1, LTV7 un TV5. Llaba kvalitāte, nav švīkas un pārtraukumu. Kā tā var!!!

Iesaku arī Jums nekādā gadījumā neiet pie Lattelecom, citādi visu laiku jāsēž internetā un jāskatās TV. Govis neslauktas un sieva neapmierināta :(

Un tiem, kas nelasa līgumus (iepriekšējās sūdzības) - Lūdzu ātri ejat pie ārsta !!!1 1

A Andris 18.02.2010

Atvainojos Šmitam, tagad zinu, ka telekomam ir dsl arī Īvandē- netālu no Ēdoles. Ēdolē ir, to es zinu, ir dzirdēts, ka strādā tā kā vajg un, ja līnija nāk no ēdoles, tad es atvainojos par to, ka tik kritiski iebildu par Šmita informāciju.

Atvainojos par ripām, tagad tādas daudzi lieto, tapēc tāds izteiciens arvien biežāk tiek lietots leksikā. Nevēlējos aizskart reālu kaimiņu, bet pēc reklāmas stila izklausās, ka tiek virzīti telekom aģentu teksti (wait piar), jo 80-90% telekom klientu par lattelekom neko labu nav teikuši- parasti pakalpojums ir nevisai kvalitatīvs un dārgs, (kas mūsdienās ir aktuāls temats), tāpēc teksts par to, ka nav darbs un ir latelecom DSL pieslēgums ir grūti apvienojams. Es zinu cilvēkus, kuriem nav darbs un ir parāds ap 80, ooLs lattelecomam, lūk tā ir reaalitāte. Tapēc atvainojos par aizskārumu.

Attiecībā par Īvandes nabadzību, varbūt ka Īvandē ir nabagi- es tādus nepazīstu, vienkārši grūti saparast, to, ka neesot saistītam ar latelecom ir viegli reklamēt tā produktu, kura cena ir augstāka nekā pcabc internetam. Vai tiešām vietējam iedzīvotājam ir jāreklamē nevietējs uzņēmums? Attiecībā par ātruma mērīšanu un Ip noteikšanu un kautkādu konkurentu ierašanos pie īvandes iedzīvotāja mājās- testēt ātrumu, skatīties ip adresi, pārbaudīt log failus u.t.t. to noteikti neviens nedarīs, jo telekomam vai tad vispār ir kautkādi konkurenti, vai konkurenti bija domāti vietējie kaimiņi, kuriem ir abc internets?

Darbu zaudēt -tas ir slikti, jūtu līdzi, jo zinu daudzus cilvēkus, kuri ir bez darba. Darba nodrošināšana uzskatu ir valsts iniciatīva, arī tapēc, lai cilvēkiem no pagastiem nav jābrauc uz Rīgu strādāt, bet lai darbs ir arī laukos.

Darbs ir aktuāli- internets ir dārgs!

Par piedošanu: to nevaj piedot un nepiedot, no tā nekas nemainās, jo valstī ir daudz nopietnākas lietas par, ko domāt cilvēkiem- samazinātās algas, pensijas par kurām veciem ļaudīm jācīnās, super bezdarbs, kuru izjūt daudz cilvēku, iepumpētie miljoni Paerexsā, nozagtie dati VID serverī un iespējamais Grieķijas valsts bankrots: a šeit nav parko apvainoties. Informācija ir vērsta uz Lattelecom, kurš attiecībā pret Latvijas iedzīvotājiem ir nelojāls uzņēmums, ja jau telecoms ir superpatriotisks kantoris, tad lai iedod netu par 3ls/mēnesī. Lai iedod esošiem klientiem 50%atlaidi abonēšanai O, tad vari lielīt Lattelekomu, ka tas ir baigais Latvijas glābējs- lauku attīstītājs.

Tā kā nevaig ņemt domu privāti, bet globāli. Lai apvainojās tie telecom klienti, kuri vairs nevar par pakalpojumu samaksāt.

S Shumins 18.02.2010

Par to nabadzību bija tā. Tika apzināti cilvēki, kuriem bija datori. Un neviens nevēlējās būt par tiem 5, kas maksās par DSL.
Labāk jau par velti izmantot pagasta mājā. Drīzāk teiktu, ka ne nabadzība, bet negribēja vietējie tērēt, lai būtu pašiem savs DSL internets.

Protams tās muļķības par Šmitu neņemu galvā, ne tas vien internetā dzirdēts.

Un neuztver nopietni ūdens liešanu kā:
" Un, ja kāds netic, ir saglabātas pārtraukuma vēstules, kā arī konkurenti var noteikt manu IP, iesūdzēt tiesā, un paši atnākt tos 7.11Mb/s (http://www.speedtest.net/) izmērīt." Tik naivs jau neviens nav, lai tā kāds domātu.

Un par spamošanu internetā - tu nekad nevari būt droš, kas ir otrā pusē. Tāpēc nevaiga uzreiz visas dusmas izgāst, ja viedoklis nesakrīt ar tavu.

Tev arī protams kaut kas "Supercool" - Peace!

A Andris 18.02.2010

Īvande rullē!

D daniels 19.02.2010

Stulbajiem Lattelecom darbiniekiem nav ko darīt. Tad redz kāpēc 177 nekad nevar sazvanīt- darbinieki sēž internetā un prikolojas. bērnudārzs Lattelecom.

S Sanita 22.02.2010

Man vīrs strādā Lattelecom. Katru vakaru jāklausās par Lattelecom jaunievedumiem, neapmierinātiem klientiem u.t.t. Diemžēl Lattelecom vadībai viss ir vienalag (izņemot naudu), bet klienti ir neizglītoti IT jomā un diemžēl arī nezin visus zemūdens akmeņus.
Nevar tam babulim meža vidū ievilkt to internetu (lai arī kā tas mazdēls čīkstētu). Tas vienkārši tehniski nav iespējams.
Ja Lattelecom vadība vairāk investētu kabeļos, bāzes stacijās, darbiniekos u.t.t, tad varbūt viss arī būtu labāk.

C chalis 23.02.2010

to, ka lattelecom klienti bijuši pie vienas vietas, zinu jau sen. Jā, ārēji viss ir skaisti, atbild twiterī uz jautājumiem, utt. bet kad sanāk privāti ar viņiem kontaktēties, dzied citu dziesmu. ierakstīt datu bāzē man citu adresi viņi nevar jau 2 mēnešus, zvanos sūdzos. ehhh, nu dievs dod, lai tajā kantorī kādreiz kaut kas mainītos!

V vitovts 25.02.2010

lattelekoms konkrets naudas pumpis sen vajag atbilstous konkurentus pieslegt, es butu gatavs saglabajot veco numuru pariet uz jebkuru mobilo tiklu, diemzel pagaidam tadas iespejas nav!

R R 03.03.2010

Reklāmas raksts 3. klasnieka līmenī. Apsveicu stulbeni-autoru.

S Shumins 07.03.2010

To "R".

Dzīvo vien tālāk savā mazā sazvērestību pasaulē, kur internetā visur sēž Lattelecom ielikteņi, kas veic pozitīvisma kampaņas. Ne velti mums prezidents ārsts...

H Hugo Djego 07.03.2010

Paga, man te daudzi pazīstami cilveki sapirkuši tās dekoderu kastes, kur karti nevar iebāzt.Ja tagad noskramblē brīvos kanalus, lai butu par naudu-tad laikam atkal japerk cita kaste.
Jo, ja Tu pērc lēto kasti, cienītais draugs vai draudzene, tad ar Tevi neviens līgumu nav nosledzis, ka skatīsies par velti.Vo!

B Belinda 07.03.2010

Kāsēji!

A Agnese 17.03.2010

Jā, jā super labais i-nets utt. ārpus Rīgas... Bla... Bla... Bla... Pat Rīgā iedzīvotāji nav apmierināti ar kvalitāti, izmaksām par tehniku, līgumsodiem un visu pārējo. Plus vēl arī viss izpūstais fufelis par to, ka arī Rīgā katram jāliek dekoderis, lai kaut ko redzētu un, ka ar kabeļtelevīziju nekā nevarēs redzēt, lai tik pārdotu savus dekoderus. Un nedod Dievs, ja mājās ir vairāk kā viens TV, tad vispar digitālā izmaksā kosmiskas summas!

I Ivars 10.04.2010

Solītais interneta ātrums ir tikai pieslēgšanas dienā. Televīzija ik pa brīdim sasalst. Un vēl tās 1188 reklāmas, kuras apzog pensionārus. Nē, nē un vēlreiz nē...

R ReMarkAble 10.06.2010

Un ar jums es runāju katru dienu... ;)

V vecsvecis 10.07.2010

kaut būtu vairāk šadu sūdzību par citām iestādēm

A ass 07.09.2010

Nu gan uzlabojums - 2 kanālu vietā 5 un tikai par 39 LVL! Atbalstu ideju par pozitīvām sūdzībām, tā mazāk negatīvisma un tomēr par savu viasat pieslēgumu nerakstīšu tādu, jo man par to neviens nemaksā.

M marina 07.09.2010

Jūs labāk pastāstiet kur Jūs redzējat labāku un par tādu pašu cenu, un vel bez līgumsaistībām??????

L Lība 16.09.2010

Vakar nopirktu kodu pa 3, 50.Neaktivizejas, un sodien skatos jau maksa 3, 90...man atkal japerk...CUKAS!

M Martiņa 28.09.2010

Es nesaprotu kā var aizstāvēt Lattelecom. Stāštīt, ka redz antena tāda un tāda vajdzīga un kas tik vēl ne, gandrīz pati esmu vainīga, ka man TV nerāda. Vispirms piespiedu kārtā bija jāpērk dekoderis un tagad jāskatās daudz sliktākas kvalitātes TV nekā agrāk. Nevaru nevienu labu vārdu pateikt pat Lattelecom. Pat ziņas vairs nevar lasīt - tik dzirdi - Lattelecom "norej" Viasatu, tad iepirkums fotoradariem nav bijis labs un kas tikai vēl ne. Briesīgs uzņēmums, kas piebāž vadības kabatas!

B bonis89 04.02.2015

Man arī ir pieslēgta šī bomžu kompānija... Internetam jābūt 8Mbps, max ir bijis nepilni 7. Internets samērā bieži paliek tik lēns ka nevar neko atvērt vaļā (kad abi interaktīvie TV off). Spēles online vispār nereāli spēlēt pa vakariem. Optisko internetu privātmājām neopiedāvā. Sūds tas lattelekom.

Tagad lietoju LMT 4G internetu un viss ir fantastiski lieliski!!