www.sudzibas.lv Tet Televizija

Lattelecom - Televizija

piesledzos pie lattelecom 2010gada un sakas problemas meistars naca gandriz katru dienu tika nomainiti vairaki dekoderi un modemi un visi vadi bet ka neiet ta neiet meistars brinas visiem iet bet man ne it ka es aiz garlaicibas viniem zvanu kur jagaida operators ilgi un dikti kas liecina par to ka pakalpojumi nav kvalitativi liguma ir punkts ka tiek sniegts kvalitativs pakalpojum bet rezultata kvalitates nav bet par to ir jamaksa atteikties no tv nevar bet samaksajot 99ls ludzu. kapec pakalpojumu sniedzejs nepilda savus liguma uzstaditos noteikumus kapec es nevaru atteikties no tada pakalpojuma kurs mani neapmierina viniem tikai viens-soda nauda ka biedeklis bet lai noturetu klientus ir japilda ligumu no savas puses es ta domaju ka ar labu vini nesaprot un bus javersas tiesa kapec to nevar atrisinat bez skandaliem un atzit savu vainu tv raidisanai.

E

A AnGos 29.03.2011

Uzraksti iesniegumu (ierakstītā vēstulē) par kvalitātes, vai pakalpojuma neatbilstibu liguma noteiktajiem un izstāsti visu, kas ir noticis šajā laikā un izsaki savu vēlmi vai nu lai beidzot sataisa vai lai tiktu lauzts līgums pēc abpusējas vienošanās bez sankcijām, sakarā ar nespēju nodrošināt doto pakalpojumu . Atbilde LTC jasniedz šķiet 2 nedēļu vai mēneša laikā (domāju, ka ar tevi sazināsies LTC vadība). Ja tas būs nesekmīgi tad ir jāiesaista PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs)

A AnGos 29.03.2011

Palasi šeit, gan jau tur sīki smalki aprakstīts http://www.ptac.gov.lv/page/9 vari viņiem arī uzrakstīt vai pazvanīt

č Čoms 30.03.2011

Nu gluži kā Bermudu trīsstūrī.Neviens ne par ko neatbild, vainīgo nav, toties naudu par neesošu pakalpojumu grib visi, gan operators, gan meistari.