LV RU
www.sudzibas.lv Lattelecom slikts serviss, slikta klientu apkalposana

Lattelecom - slikts serviss, slikta klientu apkalposana

Man patīk viņu biznesa atieksme. Ja nokavē ar apmaksu vienu dienu tad uzreiz nāk draudu izinas par atslegsanu. Bija tehniskas problēmas nedēļu kad nebija internets. Ne atvainošanass, nekā, klusums itkā tam tā jābūt un vis kārtībā. Nokavē dienu un nāk draudi a nedēļu interneta nav nekāda kompensācija un tas pats rēkins. A ja es strādāju caur internetu un nedēļas laikā pazaudēju naudu dēļ jūsu problēmas? Rēkins nāca 29 datumos, tagad nez kāpēc 19 tajā. Kas tas ir? Samazina vusulaiku tuvākus datumus rēkiniem lai beigās mēs pārmaksājam? Ja gribi uzināt kāpēc tā tad jums jāzvana uz maksas informācijas numuru. Esmu lojāls klijents jau daudzus gadus a lai uzinātu informāciju tad davai zvani un maksā. No krievijas kā biznesu taisīt samācījās?

07.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Na

Komentāri (7)

Sa SantaDreimane 08.12.2018

Man tas oats. Nets neiet, tipa salaboja, bet nekā. Zvanot, protams, maksas numurs...rakstu e-pastu, neatbild. Fui. Ne jau mazu naudu viņiem maksăju!

Hg hg45 02.01.2019

Jūsu zināšanai, viņiem ir arī bezmaksas numurs uz kuru var zvanīt

Ma macbeton 28.12.2018

Nu ja nav nekādu faktu bet tikai greiza ļerkstēšana tad esat to pelnijuši.
Ja varētu uzrakstīt normālā latviešu valodā (vai angļu/krievu/vācu), ar faktiem, tad varbūt kāds kautko risinātu.

Sa SantaDreimane 28.12.2018

Gudrinieks atradies. It kā kāds pie Lattelecom bez faktiem vēršas. Tas, ka te vispārīgi atspoguļo, ir normāla parādība. Ne jau tu te risināsi.

Sa SantaDreimane 02.01.2019

Bet tas nekādā veidā nenozīmē, ka var uz e-pastiem neatbildēt. Tu laikam darbinieks esi. Laimīgu jauno gadu un ceru, ka pret darbiniekiem labāka attieksme nekā pret klientiem...;)

Si simone 16.01.2019

Es noželoju katru dienu, kad pieslēdzos lattelecom tv un internetam. Tagad vel tas idiotiskais helio. Nav iespejams saņemt atbildes uz emailiem, un zvanīt, pārak dārgi. Neviena firma, kura piedava tv un interneta pakalpjomus neuzrada maksas talruni. Bet šitas kanntoris laikam ir, visnabadzīgakais, ja pat operatoram ir maksas zvani. Tagad vēlos atteikties no viņu pakalpojumiem un kārtējais, brīnums, pašai jāņem nost tehnika un par savu naudu jāsūta prom uz lattelecom. Pilnīgi riebjas. Serviss zem katras kritikas, ka džungļos. Es novelu, kaut viņiem paliktu arvien mazāk klientu.

Bi Bijabuus 29.01.2019

Ir vienkārši, jaiet prom no Lattelecom.
Jo šīm sūdzībām nav spēks.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes