www.sudzibas.lv Lattelecom slikts serviss, slikta klientu apkalposana

Lattelecom - slikts serviss, slikta klientu apkalposana

Man patīk viņu biznesa atieksme. Ja nokavē ar apmaksu vienu dienu tad uzreiz nāk draudu izinas par atslegsanu. Bija tehniskas problēmas nedēļu kad nebija internets. Ne atvainošanass, nekā, klusums itkā tam tā jābūt un vis kārtībā. Nokavē dienu un nāk draudi a nedēļu interneta nav nekāda kompensācija un tas pats rēkins. A ja es strādāju caur internetu un nedēļas laikā pazaudēju naudu dēļ jūsu problēmas? Rēkins nāca 29 datumos, tagad nez kāpēc 19 tajā. Kas tas ir? Samazina vusulaiku tuvākus datumus rēkiniem lai beigās mēs pārmaksājam? Ja gribi uzināt kāpēc tā tad jums jāzvana uz maksas informācijas numuru. Esmu lojāls klijents jau daudzus gadus a lai uzinātu informāciju tad davai zvani un maksā. No krievijas kā biznesu taisīt samācījās?

07.12.2018

Na

Sa SantaDreimane 08.12.2018

Man tas oats. Nets neiet, tipa salaboja, bet nekā. Zvanot, protams, maksas numurs...rakstu e-pastu, neatbild. Fui. Ne jau mazu naudu viņiem maksăju!

Hg hg45 02.01.2019

Jūsu zināšanai, viņiem ir arī bezmaksas numurs uz kuru var zvanīt

Ma macbeton 28.12.2018

Nu ja nav nekādu faktu bet tikai greiza ļerkstēšana tad esat to pelnijuši.
Ja varētu uzrakstīt normālā latviešu valodā (vai angļu/krievu/vācu), ar faktiem, tad varbūt kāds kautko risinātu.

Sa SantaDreimane 28.12.2018

Gudrinieks atradies. It kā kāds pie Lattelecom bez faktiem vēršas. Tas, ka te vispārīgi atspoguļo, ir normāla parādība. Ne jau tu te risināsi.

Sa SantaDreimane 02.01.2019

Bet tas nekādā veidā nenozīmē, ka var uz e-pastiem neatbildēt. Tu laikam darbinieks esi. Laimīgu jauno gadu un ceru, ka pret darbiniekiem labāka attieksme nekā pret klientiem...;)