www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Ļoti bieži tiek bloķētas filmas Latvijas kanālos. Tv3 tv3+.
Es saprastu ka kādiem ārzemju kanaliem.net es dzimtajā valsti maksājot pa kanāliem nevaru pilnvērtīgi skatities vietējos kanālus. Tad hafig tāds tet vajadzīgs.
Mēsls. Meklēšu citu tv un interneta piegādātāju

05.02.2020

Papildināts Raimis Vecis 06.02.2020

Cik cilveku tik viedokļu. A kur to kodu lai es dzemdeju.
Papiru jau sen nav.
Ja visiem vienads standarta, tad kads?

O Oskars 06.02.2020

Klauns ????????

M Mego izmeklētājs 06.02.2020

Jampampiņš ievadii drošības kodu un skaties,pa piecīti pateikšu kodu

R Raimis Vecis 06.02.2020

Man tak poverī uz to kodu. Kadeļ man par binu vaig vispar domat un satraukties ja es maksaju. Tu kad leduskapi majas atver un gribi aliņu panemt arī sievai prasisi kodu no seifa lai dabutu to ko gribi

M Mego izmeklētājs 06.02.2020

Alkoholu nelietoju tas viens ,kods ir filmam kuras nav paredzētas jaunākiem par 18 vai kādi citi iemesli .saprotu ka jums dzīvē viss jābāž mutītē ar karoti "jo es taču maksāju"

T Tumšais 06.02.2020

lmao ieej iestatījumos un noņem drošības kodu, maksātāj :D

Joe Rogans👽 06.02.2020

Izlasi institūcijas, pats ar neveiklajiem pirkstiem esi nobloķējis.

R Raimis Vecis 06.02.2020

Pagaidam nevienu noderigu padomu nedzirdeju.
Ja ir standart kods visiem,
Tad paldies tam kas zin,
A ta viss pagadam bezjegā, tuksa runasana.
Pats neko neesu blokejis.

B buubuu 07.02.2020

Ieej iestatījumos, atrodi vecuma ierobežojumu un izsledz viņu, lai turpmak neprasa. Standarta kodi ir 1234 vai 0000. Ja neder, tad meklē līgumā, vai kaut vai čatā uzraksti, normali cilvēki tak palīdzēs. Neķer kreņķi, noskaidro kpc tā notiek un atrisini pirms taisi traci.

Ventilators 07.02.2020

kods ir 1234... komon...

R Raimis Vecis 07.02.2020

?

O Otis 10.02.2020

Un tracis par ko īsti bija ?