www.sudzibas.lv Lattelecom Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Labdien, es pieslēdzu internetu un tv 2016. Gadā ar līgumu uz 24 mēnešiem. 2018. Gadā mēs pārcēlās uz citu rajonu, devās uz Domina filiāli, lūdza pārrakstīt līgumu uz citu adresi. Tā vietā viņi 24 mēnešus mani atkal uztaisīja par jaunu. Pēc tam, kad lattelecom kļuva par tet, tv izvēlne kļuva neērta, shortcut tika apmaksāta, krievu kanāli tika periodiski izslēgti un es tikai tos apskatīju. Es devos atpakaļ uz filiāli, lai izslēgties. Par naudas sodus konsultants man neko neteica. Vakar nāk rēķins, un tiek uzlikts naudas sods 87 eiro.

17.08.2019

De

Tu Turkey901 17.08.2019

Protams, tā ir nesamaksātā nauda izvēloties pakalpojumu par zemāku mēneša maksu, ja tas tiek noslēgts uz noteiktu termiņu vai saņemto dāvānu (bieži vien tas ir rūteris).

Ma macbeton 20.08.2019

Den, Den, Den, Deņis! Tu ko, vakardien piedzimis? Es redzu ka tev ar latviešu valodu problēmas nav, vismaz rakstiski. (Respect!)
Vajag tikai rakt.. tfu.. lasīt!