www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Es pirms 3 nedeļām aiznesu liepājā xl salas lattelecom veikalā savu gaming laptop jo man viņš neslēdzās iekšā viņi teica kad pēc 1 nedēļas būs dators + es samaksāju 30€ lai iztīra datoru
es katru dienu zvanu lai tikai parasītu kad varēs aizziet paņemt savu datoru viņu atbilde pēc nedeļas es domāju kad savu datoru laikam nedabūšu un lieli izlietoju 1670€ priekš tā datora
un man ir tikai 13 gadi

25.05.2019

A aicis24 26.05.2019

Gaidi,tas process notiek mēnešiem,nekur tavs dators nav pazudis.Vienīgi tev būs jāpiemaksā par datora remontu,jo klients vienmēr ir vainīgs.

SamTroll 26.05.2019

Vienkārši iztīrot datoru viņš sāks slēgties iekšā? tur izskatās ka kāda detaļa uz mātesplates ir nosprāgusi. Tikpat labi var domāt ka mašīnu nomazgājot viņai visas kaites automātiski salabosies.

B Bijabuus 26.05.2019

Tas tak ir Lattelecom,viņu kompānijai reti kas normāli darbojas.
To ka rēķinu nesamaksāji laicīgi,to viņi atri atceras,un tas ir jasamaksājot ātri..
A viņi remontē un kļūmes,interneta nedarbošanos velk garumā un dullina klientus...
Izrādas vairums Lattelecom klienti nav apmierināti ar pakalpoiumiem .

U Una Vanaga 26.05.2019

Pieslēdzu uz 30dienām bez maksas Shorcut films.Atteicu.Protams,lattelecom izpaudās un reiķins man par 8eiro lielāks nekā parasti.Zvaniju uz viņu maksas numuru noskaidrot kas pa lietu.Man atbildēja ka pēc divām dienām būs pāreiķins un tiks atsūtīts uz epastu.Gaidu šo pāreiķinu četras dienas,nu ziniet nekā.Ļoti nesmuki.

T TavaMamma 27.05.2019

Tāpat neko jēdzīgu ar to datoru nedarīji. Izbaudi labāk vasaru. 1670 eur ir kapeikas salīdzinoši ar to cik daudz laika tu iznieko spēlējot pc spēles.

B Bijabuus 12.06.2019

Galvenais Lattelecomam ir pārdod,pēc tam viņiem vienalga, otrs RDelectronics.
Ieej veikalā visi bola savas.spīdīgās acis ,ka tik nopirktu viņu kādu elektrotehniku.
Aiznes uz remontu,remonts velkas vairāk kā menesi,bet klients ir kartējo reizi vainīgs.
Ierice bijusi mitrumā.
Vinu servisos pastāv viena diagnoze bijis mituma.
Līdz ar to garantija nav.
Saņēmu datoru pēc remonta, divas dienas pastrādaja un ,atkal nedarbojas.
Varētu VID izputināt šos kantorus...