www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Kāpēc lattelecom iekasē naudu par nepilnvērtīgiem pakalpojumiem?
Kāpēc lattelecom neatbild uz vēstulēm, vēstules tiek ignorētas no e. Pasta sūtītās, jo sazvanīt parasti neizdodas, vienmēr aizņemti, tas jau nozīmē ka lattekecom ir pilns ar neatrisinātām problēmām.
Kāpēc tādiem kā lattelecomam nevar prasit soda naudu par viņu nekvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu? Varbūt tad lattelecom sāktu domāt?

29.01.2019

B

M Mego izmeklētājs 29.01.2019

Varat taču atteikties no šiem pakalpojumiem.Brīva izvēle.

RAMONA👀 29.01.2019

Var, bet pamēğini sazvanīt, dabūt rokā, lai to izdarītu :D

M Mego izmeklētājs 29.01.2019

Nekadu problemu nav bijis esmu rakstijis manslattelecom un pat plkst 19 50 man zvanija un jautajumu risinajam

RAMONA👀 29.01.2019

Tu jau mums VIP klients. Atzvana, līgumu maina. Mums, mirstīgajiem viss bik savādāk.

B Bijabuus 29.01.2019

Tam Lattelecom ir iekārtas vecas, viņi paši nezin,kas viņiem darbosies kas nē, kautko uz dullo slēdz,tapēc ir visādas problēmas...
Tehnoloģijas un vietējie inženieri ir zem atzīmes 3 līmenī.
Bet naudu iekasē...

Kāda brīva izvēle?
Līgums ir noslēgts,un uz to Lattelecom spekulē.
Kā grib tā Lattelecom muļķo cilvēkus līguma laikā.
Daudzi vienkārši iekrīt uz jūsu maldinošām reklāmām,izveido līgumu un ar to ir cilvēks iekritis...
Vienkārši Lattelekom muļķo cilvēkus,ar saviem nepilnvērtīgiem pakalpojumiem.
Lai atteiktos no pakalpojumiem,man jamaksa 70€,laužot līgumu.

M Mego izmeklētājs 29.01.2019

Nu jāskatas ko jus parakstat un kadi ir nosacijumi līguma laušanas gadijumā es personigi vienkarši atsakos parakstīt terminetos līgumus un parsvarā ligums tiek izmainīts jo klientu viniem negribas zaudet

B Bijabuus 29.01.2019

Man ir līgums par internetu un TV.
Kautkā nomaksāšu tos palikušos 6mēnešus..
Bet nu lai izputārā tādu servisu kā Lattelecom.

B Bijabuus 29.01.2019

Sazvanīt tiešām ir grūti. Neticu ka es viens pats un vēl pāris klienti raksta par nekvalitatīvu servisu Lattelecom.
Lattelecomam galvenais ir lai paraksti līgumu.
Esu vairākas reizes rakstījis no e.pasta par lēno internetu, saņēmu tikai automātisko atbildi no Lattelecom.
Dotā brīdī neizmantoju Lattelecom internetu,vienigi man par viņu jamaksā lai nenokļūtu pie parādpiedzinējiem.
Tads Lattelecoms citā valstī sen būtu likvidēts.