www.sudzibas.lv Tet Slikts Serviss

Lattelecom - Slikts Serviss

Lattelecom melo par savu interneta ātrumu.
Maksāju 23.50 eur mēnesī, raksta ka minimālais garantētais ātrums ir 6mb/s, bet patiesībā tā nav.
Interneta ātrums ir 500-700kb/s. Zvanīju un prasīju kāpēc tā ir? Atbildi saņēmu, ka interneta ātrums ir mazs, jo man ir interaktīvā televīzija. Es speciāli atslēdzu televīzoriem interneta vadusun rezultātā sāņēmu tikai 1.2mb/s.
Kāpēc jāmelo? Kāpēc man jāmaksā 23.50 eur par ātrumu kura nav?
Reāli... Tas tarifs pa 17.50 pat ir ātrāks nekā internets kas man ir par 23.50.

Papildināts RVT_ 17.09.2018

Speedtestā rāda ka esot 6mb/s bet īstenībā 600kb/s

R

L llietotājs 17.09.2018

Ne tu pirmais, ne pēdējais. Man pašam tāda pati situācija. Un cik tiem zvanu, atbilde ir viena un standarta...no mūsu puses mēs nekā neredzam. Vienkārši tie pat negrib iedziļināties pat pašā problēmā.
Kur redzēts kad tik "lielai" telekomunikāciju firmai nav vienota telefona numura. Ir tikai kaut kādi, kas tevi savienos ar kaut ko, kas pat nebūs kompetents atbildet uz tavu jautājumu.

A Artjoms 18.09.2018

A varbūt neskaties steam cik ātri spēlīte kačājas. Uz tava kompūtera ir vel citaz lietas kas ēd intranetu. Tie 600 kb ir tie kas atvēlēti steamam. Speedtests nemelo, tev trūkst zināšanu.

L llietotājs 26.09.2018

Pēc sevīm laikam arī spried kremļa geimer. Iemācies no sākuma pareizi latviski rakstīt un tad te ņemies aizstāvet kompāniju kas vienkārši nepilda savu darbu...Kaut gan vēl jautājums vai jūs vispār mākat strādāt!