www.sudzibas.lv Tet slikts serviss

Lattelecom - slikts serviss

Man riebjas jaunais Helio...vai kāds no supermeņiem padomāja kā tos sīkos un gaiši zaļos burtiņus izlasīs cilvēks kurš redz sliktāk par jums...Vēl man interesē kad atsūtīs jauno pulti - BEZMAKSAS... jo ar jūsu Motorollu neko nevar pārslēgt...vai arī tas ir jauns noslaukšanas veids - no katra pa 10 un re atkal jau kāds būs miljonārs...

Z

O Olga P. 28.08.2018

Мне не нравится Helio TV и то, что Lattelecom просто поставил перед фактом перехода на их новую ужасную платформу!
Я не хотела, мне было не надо! Такое чувство, что кто-то придумал эту ерунду и быстррее попытались ввести! А то что платформа лагает, много жалующихся, пульты не работают, запись отсутствует - их не беспокоит!
Никому никогда не посоветую Lattelecom!

E Elga Paidere 29.08.2018

Piekrītu Olgai ! Man šis pakalpojums nav vajadzīgs ! Es jums nelūdzu šīs izmaiņas,kuras ir nekvalitatīvas un neērtas lietošanā !