www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Es arī esmu viena no tiem klientiem, kuru lattelecom jaunā helio. Tv absolūti neapmierina. Ja iepriekš kanālu pārslēgšana, darbību atrašana bija ātra, vienkārša, ērta, kāpēc mani piespiedu kārtā pārslēdza uz šo murgu? Jā, ok, attēla kvalitāte ir uzlabojusies, bet tas ir vienīgais pozitīvais, ko varu teikt par šo helio.
Helio. Tv ir lēns un neērts!
Fui, kauns par lattelecom. Laikam arī es meklēšu iespējas atteikties no šī pakalpojumu sniedzēja. Žēl gan.

BondsBonds 26.08.2018

Kas? Dzīvojot Netlfix pasaulē, nevar saprast šo pakalpojumu, ne sūdzības. :)

Q qqmbika 26.08.2018

Вот тоже не понимаю! Такую хрень сделали! Зла не хватает!

B Baiba Vienīgā 27.08.2018

Dārgie Lattelecom "ģēņiji"! Es ceru, ka jūtat un saprotat, kādu mēslu PIESPIEDU kārtā esat iedevuši tautai. Ir daudzi, kas noteikti šeit vai citur neuzraksta, bet noteikti lielākai daļai Lattelecom klientu TV skatīšanos esat padarījuši par bezmaz neiespējamo misiju un nervu bendēšanu. "Malači"!

M Marcopols 28.08.2018

Es pilnībā piekrītu visām sūdzībām! Riebj ka nekonsultejoties ar pateretajiem tiek uzspiests, kkads nepilvertigs mesls! Ceru jau drīz pāriet uz citu pakalpojuma sniedzeju un ari letaku;) ejiet iesaalieties geniji lattelekomshiki!

H Hezii 15.10.2018

Nekam neder tas Helio! Tik ļoti velkas!
Ceru, ka mainīsiet kaut ko pēc ieapējas ātrāk!