www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Vairāki tūkstoši pirmo klientu jau to ir sākuši lietot un, spriežot pēc atsauksmēm, ar helio itv ir ļoti apmierināti, » uzsver lattelecom izklaides un komunikāciju pakalpojumu daļas direktore inga alika-stroda... Ha-ha... Esam saņēmuši kārtējo klibojošo platformu, kā teiksim e-veselība... Nu no šīs kompānijas to negaidīju pat ļaunākos murgos, kaut arī šeit daļēji ir valsts kapitāls... Nu ļoti ļoti, visa ģimene apsveram domu mainīt operatoru pat tikai pēc nedēļas "pazīšanos" ar helio... Ir arī kaut kādi uzlabojumi protams, bet tas viss nogrimst neērtību vircas bedrē... Manipulāciju skaits, kas jāveic, lai atrastu kādu kanālu, veiktu ierakstu vai ko citu, pieaudzis neskaitāmas reizes, podziņas ar kurām to jāveic, tumsā pavisam noteikti neatradīsi, pārvietošanās pa izvēlni ir neērta, brīžiem pati izvēlne nesaprot, kur vēlies doties, jo piemēram spiežot pogu pa labi, daudzās izvēlnēs ir varianti... Kamēr nonāc kur vajag... Pensionāri vispār var tv neslēgt iekšā, viņiem nav nekādu izredžu atrast vēlamo kanālu...

ā

S SkatitajsJG 25.08.2018

Ar šausmām un bailēm gaidu, kad mani pārslēgs... Lattelecom pēdējā laikā bieži liek aizdomāties par citām alternatīvām. Jo viņu galvenā priekšrocība bija pakalpojumu stabilitāte, kuru acīmredzot viņi tagad zaudē. Turklāt jau besī ārā tās nebeidzamās reklāmas arhīvā - maksāju par televīziju, bet jāskatās reklāma.

Janis Zlemešs 25.08.2018

Nu nezinu!Man gan viss ar to helio norit raiti un kvalitativi.Zibenigi pārsledzas kanāli,pārprogrammējas valodas no angļu uz krievu,attēls dzidrs un kvalitativāks.Labs jauninājums,tas helio!Kā dāvana man par to ka esmu ar telekomu kopš krievu laikiem.Nupat paņēmu ari viņu elektribu.

M me2 27.08.2018

Skatītājam varu tikai ieteiekt jau savlaicīgi meklēt citu tv operatoru, ja iespējams. Vai ja pieslēdz sistēmu, uzreiz pieprasīt Arris pulti, jo ar tām sistēmu vēl kaut cik var darbināt. Ar Motorola pultīm pat kanālus nav iespējams pārslēgt. Bet vienalga sistēma ļoti neērta, uz ekrāna visu laiku kaut kādi paziņojumi, burtiņi mazi nesaskatāmi, pārslēdzamo kanālu saraksts tāpat mazs un neērts, nevar mierīgi atlaisties dīvānā un lietot, deguns jāpiebāž pie paša ekrāna. Katrā ziņā tas nav tas tv pakalpojums, par ko ir noslēgts līgums.

E Egīls Mūrnieks 08.09.2018

Lielāks mēsls nav redzēts! Kāpēc tiek maldināti cilvēki, ka viss ir labi, ja ir tieši pretēji? Ļoti slikts šis jaunais risinājums, to atzīst visi draugi un paziņas. Varētu bez tabu pasūdzēties, lai pakrata jūs, jo viņiem ļoti patīk vētīt cilvēku nepatiku visās jomās

MacBeton 08.09.2018

Nu bet ko var nīdēt? Pilnīgi dauņi?
ATSAKIETIES NO TĀS TELEVĪZIJAS! Tiklīdz savāksies 5 tūkstoši atteikumi - momentā būs atpakaļ vecā versija!
Ieejiet savā mans.latterļekum.lv un ATSAKIETIES!
Nekādi līgumsodi arī nebūs jāmaksā! Pakalpojumu sniedzējs taču sačakarēja pakalpojumu!