www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Sūdzība par lattelekom.
pieslēgums tika veikts 11 decembrī 2017 g
mani nebrīdinot ka janodo sūdzība par lattelekom.
pieslēgums tika veikts 11 decembrī 2017 g
mani nebrīdinot ka janodot dekodiers un jaatsakās no iepriekšējā virzemes pakalpojuma tika piestadits reķins gan par jaunuzstādīto pakalpojumu un virzemes tv ; jautājums kā es varēju lietot televīzijas meistara nonemto virzemes tv ja ir pieslēgta iteraktīvā programa un noņemts dekodieris
uz jautājumu vai man janodot vecais dekodieris, meistars sniedza atbildi nē.
Sanēmu dubultrēķinu, par ko mani lattelecom nebrīdināja, ne telefonsarunā, ne arī klatienē ar latelecom darbinieku. Šim uzņēmumam ir mazsvarīgi viņu klienti, un ir totāls komunikācijas trūkums, vai tā arī ir viņu stratēģija, kā apmuļķot savu klientu uzstādot lielos rēķinus, neko nepaskaidrojot. Neiesaku saistīties ar lattelecom, iedzīvosieties nepatīkamos pārsteigumos, pie kuriem, lai cik tas dīvaini neliktos pašam busiet vainigi.
Nora dekodiers un jaatsakās no iepriekšējā virzemes pakalpojuma tika piestadits reķins gan par jaunuzstādīto pakalpojumu un virzemes tv ; jautājums kā es varēju lietot televīzijas meistara nonemto virzemes tv ja ir pieslēgta iteraktīvā programa un noņemts dekodieris
uz jautājumu vai man janodot vecais dekodieris, meistars sniedza atbildi nē.
Saņēmu dubultrēķinu, par ko mani lattelecSūdzība par lattelekom.
pieslēgums tika veikts 11 decembrī 2017 g
mani nebrīdinot ka janodo sūdzība par lattelekom.
uz jautājumu vai man janodot vecais dekodieris, meistars sniedza atbildi nē.
Saņēmu dubultrēķinu, par ko mani lattelecom nebrīdināja, ne telefonsarunā, ne arī klatienē ar latelecom darbinieku. Šim uzņēmumam ir mazsvarīgi viņu klienti, un ir totāls komunikācijas trūkums, vai tā arī ir viņu stratēģija, kā apmuļķot savu klientu uzstādot lielos rēķinus, neko nepaskaidrojot. Neiesaku saistīties ar lattelecom, iedzīvosieties nepatīkamos pārsteigumos, pie kuriem, lai cik tas dīvaini neliktos pašam busiet vainīgi.
Noram nebrīdināja, ne telefonsarunā, ne arī klatienē ar latelecom darbinieku. Šim uzņēmumam ir mazsvarīgi viņu klienti, un ir totāls komunikācijas trūkums, vai tā arī ir viņu stratēģija, kā apmuļķot savu klientu uzstādot lielos rēķinus, neko nepaskaidrojot. Neiesaku saistīties ar lattelecom, iedzīvosieties nepatīkamos pārsteigumos, pie kuriem, lai cik tas dīvaini neliktos pašam busiet vainīgi.
Nora

C critical thinker 19.01.2018

jūs ierīkojāt jaunu, pavisam citu pakalpojumu.
Virszemes TV ir cits pakalpojums, karte no dekodera (kas nav Lattelecoma īpašums un nekur nav, protams, jānodod) ir paņemama līdzi un var lietot arī citur, kā arī mierīgi var izmantot gan interaktīvo, gan virszemes vienlaicīgi. 'Izslēdzu dekoderi' nav nekāds pamatojums.
jūsu argumentācija ir tāda: es nopirku jaunu mašīnu, kāpēc gan CSDD liek man vēl maksāt arī par veco, ar kuru vairs nebraucu...

C critical thinker 19.01.2018

un ko jūs, 2 mīnusotāji, nesapratāt?