www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Atslēdz interneta pieslēgumu dienas agrā rīta stundā plkst .6:00, bet jāmaksā kā par pilnu dienu. Čūcība, iekasē naudu par pilnu dienu. Ar tādu attieksmi pret klientiem. Līdz Eiropai vēl tālu. Es saprotu, ka jāmaksā par to, ko lieto, nevis par nepiegādāto pakalpojumu.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 01.03.2017

Sveiki! Lūgums sazināties, zvanot 177, rakstot uz [email protected] vai no sava mans.lattelecom profila - noskaidrosim situāciju un palīdzēsim!

E

Latviešu tautas 01.03.2017

Nu tad viņi tev piedāvājā liekus 6 stundas: šodien jau ir 01.03.2017!

д Джонни 04.04.2017

Та же самая ситуация. По договору подключение было до 31-го числа включительно. 31-го днём полностью отключили всё - Интернет, ТВ, телефон. Мы позвонили в техподдержку, там ответили - радуйтесь, некоторым мы отключаем уже с самого утра. Что они там сверху написали? Позвоните, разберёмся? Ну вот мы позвонили и получили пинка под зад. И ещё пришлось всё оборудование везти к ним в центр самим. Крохоборы.