www.sudzibas.lv Lattelecom Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Lattelecom par viena mēneša parādu atslēdz interneta un tv pakalpojumu, taču maksāt pieprasa par laiku kad pakalpojums vairs nav sniegts! Norādot, ka šāda situācija ir pretēja patērētāju tiesībām, nekādas reakcijas nav, lūdzot viekt pārrēķinu, reakcijas nav, tikai draudi par parādu piedziņu! Komunikācija ir briesmīga, respektīvi vai nu paaugstinātas maksas tālrunis vai tālrunis birojā, uz kuru darba dienas laikā neviens neatbild!!! Meistari, kas pieslēdz ierīces, sūdzas, ka strādāt piesliesti mikro uzņēmumos, tapēc kavējot norunāto laiku, jo ar šādu darba devēju esot neapmierināti!

In

Do Dontkillmyvibe 02.01.2017

Pieprasa maksāt par laiku bez pakalpojuma vai soda procentus par nesamaksāto rēķinu?

La Lattelecom Pārstāvja atbilde 03.01.2017

Paldies par komentāru, lūdzam atsūtīt uz e-pasta adresi lattelecom@lattelecom.lv savu klienta numuru, lai varam šo konkrēto situāciju izskatīt. Ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā.

Sp Sprīdītis 26.02.2017

Ar viņiem kā ar kazino. Ieiet viegli, bet ārā ejot jāmaksā. Tikko vēlējos pārtraukt savu līgumu līdz ar februāra beigām, sakarā ar pēkšņu dzīvesvietas maiņu. Līgumu pārtraukt varēs tikai ar marta beigām, jo es nepieteicu laicīgi - vismaz 10 darba dienas pirms. Tagad mēnesi man būs līgums par pakalpojumu,kuru es nelietoju.