www.sudzibas.lv Tet slikts serviss

Lattelecom - slikts serviss

Nu, beidzot, arī mani nervi neizturējuši šo kompāniju, pareizāk sakot viņu klientu apkalpošanas servisu! Tik sūdīgu klientu apkalpošanu un nekompetenci sen neesmu piedzīvojusi. Trešo dienu neiet ne internets, ne TV, ne sūda nekam nevajadzīgais stacionārais telefons, kas ietilpst komplektā. Vienu vakaru nočakarējos, skraidot ar telefonu un spiežot visas iespējamās pogas uz visiem modemiem, kas stāv mājā - viens 1. stāvā un vēl divi 2. stāvā, periodiski slēdzot datoru un ceļot stacionārā telefona klausuli, lai pārliecinātos, ka nekas nenotiek. Pēc 2 stundām biju noskraidījusies kā suns, vienīgi pēc sporta zāles morālais ir daudz augstākajā līmenī. Nākamajā dienā neviens neatbrauca neko labot. Aiznākamajā dienā atkal pačakarēja prātu un nu rīt atkal jāgaida. Absolūti neskatās tos kontaktālruņus, ko viņiem dod. Pasaku, manis rīt nebūs, bet var sazvanīties pa mammas tālruni. Nē, atkal ento reizi zvana man... Nesaprotu, tā ir darbinieku krīze, kompānijas politika darbā ar klientiem vai gaidāmais saules aptumsums?..

vinji ta dara jo viniem nepatik jusu gridas segums. :(