www.sudzibas.lv Tet Slikts pakalpojuma sniedzējs

Lattelecom - Slikts pakalpojuma sniedzējs

Sveicināti. Vēlos iesniegt sūdzību par lattelecom pakalpojuma sniedzēju. Patstāvīgi tiek iznēmti vietējie tv kanāli no shortcut.lv, un tā vieta tiek ievietoti nevienam nevajadzīgi ārzemju sporta kanāli, angļu valoda, tas tiek darīts bez brīdinājuma, un jeb bez kāda pamatojuma. Šī jau ir 3. Reize pēdēja gada laika. Es domāju, mēs dzīvojam Latvija, nevis ārzemes, un es uzskatu ka man ir tiesības sniegt sūdzību, par šo pakalpojuma sniedzēju, jo nauda par pakalpojumiem tiek maksāta, bet pakalpojuma sniedzējs, izrīkojas ka pašam sirds vēlas.

15.01.2019

T

Kolta 15.01.2019

“ta vieta tiek ievietoti nevienam nevajadzigi arzemju sporta kanali,Anglu valoda”.

Man gan interesē, kas notiek ārpus Latvijas teritorijas.

G Gunars1987 16.01.2019

Cik tad daudz ir to Latvijas kanālu?Tos Lnt tv3 tv6 ltv1 ltv7 var redzēt bez shorcut.

What? 17.01.2019

Skatoties tikai LV kanālus vari palikt depresīvs.
Tomēr interesē kas notiek ārpusē.