www.sudzibas.lv Tet Slikts internets un apkrāpšana - Lattelecom!

Lattelecom - Slikts internets un apkrāpšana - Lattelecom!

Lattelecom! Neslédziet ar viñiem nekàdus lîgumus!
2 mén. Atpakaļ izlémàm, kā vélamies viñu internetu+tv shortcut un filmas... Slédzot lîgumu uz 12. Mén šî paka maksàja dažus € létàk t. I. Internets 15€ar centiem un plus vēl tv maksa... Kad zvanīju lai pieteiktu šo pakalpojumu, tad operators cieši apgalvoja, ka mums nebūšot nekàdu problému ar internetu! Protams, ka bija! Nebija iespéjams normàli noskatīties nevienu tv pàrraidi, jo internets par švaku! Kad zvanīju, lai noskaidrotu problému... Tas esot iespéjams, ka tá, jo vakaros daudzi lieto internetu! Viñi internetu ñemot no tele2 un neko nevarot iespaidot! Omg!

Més savus visus savus nervus sabojàjuši ar tám neértibam!
Trakàkais izràdàs tagad, kad aizgāju uz vienīgo klientu apkalpošanas centru, aiznesu atpakaļ 4g rûteri un pieteicu lîguma laušanu par internetu!
Izràdàs, ka vajadzéja vairák sûdzéties! Més par maz to esot darījuši! Lîgums ir sarakstīts tà, lai tu mazais cilvéciñš tiec apkràpts cik vien iespéjams! Tá tas ir!
Un nu mums jàmaksà par neesošu internetu vēl vienu ménesi un nákamménes bûšot réķins ar soda naudu! 32€!
Kaut kàdas šausmas! Sûdzéties tá îsti nav kur, jo sazvanàmi tur ir tikai kaut kàdi operatori un nekàdus paskaidrojumus par manu réķinu man neviens tá arî neatsûtija, lai gan joprojàm gaidu!
Tas ir mafijas kantoris, ar kuru nevajag nekàdus lîgumus slégt! Iesaku to ñemt vérá!
Un visi, kas šo lasa... Stástiet to cilvékiem tâlák!
Sargiet sevi, jo neviens cits jûs nesargás!
Lmt internets mums darbojas bez problémám!
Ir ko padomàt...

07.10.2018

Papildināts Santare 08.10.2018

Daudzas reizes zvanīju un sûdzéjos par nekvalitatîvu pakalpojuma piegàdi...braucám uz Lattelecom klientu servisu..(viñi ieteica samazinàt HD kvalitàti skatoties TV pàrraides!Vai tàdéļ es pirku labu ultra HD televizoru,lai déļ viñu neizdarîbas skatîtos nekvalitatîvu,miglainu bildi!?)
Visas manas sarunas ir ierakstîtas viñiem ar sûdzîbu zvaniem!Tas lûk vēl esot par maz!?Var taçu izskatît šo jautájumu un tomér censties saprast problému!Un man tagad jàsamaksà TÀDA NENORMÀLI LIELA Summa par to,ko faktiski neesmu sañémusi!?
Tas ir prátam neaptverami kà cilvéki tiek apkrápti!

D Dace 17.10.2018
Neatrodu kanālu

Labdien!
Pārejot uz Helio iTV "pazudis" LTV 1 kanāls. Lūdzu palīdzību!
Ticot sadarbībai - Dace

н Нина 17.10.2018
HELIO

Lattelekom HELIo televizija absurds NEERTI mazi burti neko neredzu Mammai 95 gadi vina dzivo viena tagad bus jaatsakas no televizijas vispar vina neapgus/ es ari atteksos. es esmu klients

krāpšana

Lattelekom prasa naudu par nesniegtiem pakalpojumiem. Ko darīt?

G Guna Guna 18.10.2018

Man viss ir atslēgts, bet prasa naudu.

Lattelekom

S sandramarija 14.12.2018

Atliek tiesā iesniegt prasību!

E emils kiršs 25.11.2018
Slikts serviss, filmas raustās, ilgi pazūd savienojums, jāgaida pa pusstundai

Ļoti slikts pakalpojums, raidījuma laikā pazūd raidījums pa pusstundai jāgaida kamēr atkal ielādējās. Nekam nederīgs pakalpojums, neredzam nekādus jūsu labumus, ko jūs solijāt. Domājam pāriet pie cita pakalpojuma sniedzēja,

J jurgis13 20.03.2019
slikts serviss

Kādēl jamaksa tik barga nauda par tv kanaliem ko neskatas un cenas aug nežēligi! Tas ir vnk murgs kopš ieviesa virsemes maksas televiziju... Varbūt jasamazina kanalu skaits, jo saubos ka visi skatas tos 20 kanalus katru menesi...