S SunDj 21.01.2008

Piekrītu! Piem man teica ka uztaisīs pārrēķinu interneta maksai, jo man bija 3mēn lēns internets... a šitie neko neuztaisīja - kāds bija rēķins - tāds ir tagad! Patriez man arī internets pa brīdim bremzē - ātrums ap 40kb/s, bet jābūt ap 250kb/s.

Q qaws 21.01.2008

Tu vēl vari normāli sēdēt netā, man ir 10 kbit/s = 1,50 kb/s

L La 28.03.2008

Esmu apmierināts ar i-neta ātrumu. Darbojas ļoti labi, ar ātrumu esmu apmierināta. Ir laipni operatori palīdzības dienestā. Citiem provaideriem nav tik labs serviss.

Z zina 07.02.2010

jums dators nevel ltc interneta piedavajamo atrumu.
:D
taa nets nepieka nav vainigs.
un ltc katru dienu nak jaunas zinas un noteikumi un akcija..ka darbiniei nespej visu uzreiz iemacities un apgut, ja visulaiku ir cilveki un daudz informacijas katru dienu jaapkopo.

A Andris 07.02.2010

Ja telecom internets raustas un IP televiizija arii raustas, tas ir normaali- vajag aatraaku datoru un jaunu televizoru arii vajag!