www.sudzibas.lv Tet Slikta apkalpošana

Lattelecom - Slikta apkalpošana

Labdien! Šodien vēlējos saņemt informāciju, par interneta atslēgšanu, jo dodos prom no pilsētas. Vēlējos uzzināt, vai kaut ko var izdarīt, lai nelauztu līgumu. Uz maniem jautājumiem jaunā "konsultante" raustīja plecus, teica :"Kā lai es to varu zināt, zvaniet uz nr..." vai arī vienkārši es nezinu. Ne uz vienu jautāju es tā arī nesaņēmu nekādu atbildi. Kas tas par servisu?! Esmu lietotājs, maksāju naudu, bet nevaru saņemt sakarīgu atbildi.

J

J Jasmīns88644 20.08.2018

Ak Dievs cilvēki,ja pateica zvaniet uz numuru tad zvaniet! Katra nodaļa atbild par kaut ko savu,nevis visi par visu. Par slinku lai pazvanitu pat. Jasmejas

J Julija 21.08.2018

Runa neiet par zvanīšanu, runa iet par konsultanta attieksmi. Interesanti, ja Jums atbildes vietā smīnētu un runātu kā ar tukšu vietu, kāda būtu jūsu reakcija. Lai Jums viss izdodas