www.sudzibas.lv Tet skaņas bremzēšana

Lattelecom - skaņas bremzēšana

Lattelecom virszemes tv atsevišķiem kanāliem (vislabāk novērajams Eurosport kanālos) atpaliek skaņa par pāris sekundēm, kas traucē normāli skatīties un izbaudīt tv priekus. Uz olimpiādes laiku jau nu varēja salabot šo problēmu.

K

Z Zigmars 20.02.2010

Man tas pats. Vispār jau nejēdzīgi tā skatīties, bet ar laiku pierod. Zvanīties un sūdzēties uz 177 ir visai bezjēdzīgi, neiesaku tērēt laiku.

S smukaisOskars 20.02.2010

kads sakars te kanaliem?ta vienmer ir bijis, kad parraida no Amerikas, kad skana ir atrak, ka bilde, ko var nemties?

H Hugo Djego 20.02.2010

Kad lidmašīna lido pa gaisu, tad ar bilde ir, bet skaņa atnāk vēlāk.

L Lattelecom 22.02.2010

Sveicināti!
Šī problēma ir nodota tehniskajiem darbiniekiem izlabošanai. Paldies par vērību!

Turpmāk, ja ir kādas konkrētas sūdzības par pakalpojumu kvalitāti, ziņojiet par tām vai nu forums.lattelecom.lv vai Twitter.com/Lattelecom - šādi to varēsim novērst ātrāk nekā pēc vairākam dienām atrodot ierakstu interneta plašumos.

T Tontons 22.02.2010

Labāk varēja bezmaksas paketi kodēt MPEG2, lai nav jāpērk neadekvāti dārgais Lattelecom dekoders.

Maksas kanāli neinteresē, skatos tikai Panorāmu.

B Bons 22.02.2010

Gaidi vien ar maisu, ka Lattelecom kaut ko darīs lietas labā! Tajā kantorī tagad notiek tāds bardaks, ka nu tik turies. Strādāju tur agrāk un esmu novērojis, ka netiek galā ar lielu klientu sūdzību daudzumu. It sevišķi tagad, kad sāka tirgot dekoderus, kas patiesībā ir lieli brāķi. Ātrāk par 2 mēnešiem neceri uz jelkādiem uzlabojiem, Kalvi.

č čārlijs 25.02.2010

Man skaņas problēmas ir ANIMAL PLANET kanālam. Vispār ļoti traucē, nevaru normāli nevienu raidījumu apskatīties. Pie Viasat bija labāk!!!

A Andra 26.02.2010

Es arī nopirku dekoderi un neesmu sajūsmā - jau pirmkārt tas, ka jāslēdz ar 2 pultīm, brīžiem arī LT1 ir truacējumi. Cena 40 Ls neatbilst kvalitātei.

I ilze 28.02.2010

1) attēls graudains
2)divas pultis jālieto, kura salīdzinot ar manējo tv ir lēta plasmas uzreiz jjūt atšķiību
3) viņi teica ka visu nepieciešamo piegādās ar kurjerpastu, kad pienāca. iozrāda antenai vada nav( kaut gan kompeltācija skaidri un gaiši bija norādits), līdz ar to sestdien vēl vajadzēja vadu meklēt. nesaprotu kādēļ uzreiz to nevareāja pateikt . ja jau viņiem tādi noteikumi ka var iegādāties tikai ar kurjeru .
kaur kā rī padārgs kurjers 4ls.

P pika 28.02.2010

Es dzīvoju 70km no Rīgas, man dažkārt uzkaras bilde, jo pazud signāls !

Starpcitu, mana maja, galvenaja istabā ir Lattelekom televīzija - blakus istābā parāstā analogā tv... esmu novērujusi ka signāla analogajai tv pienāk atrāk neka Lattelekom TV, apmēram uz 4-5 sekundēm, hmmm... ta tam jabūta ? :/

N nonsensus 01.03.2010

jā, jo tas ir laiks, kamēr signāls tiek pārkodēts pārraidīšanai un atkodēts tavā tv.

S SL 01.03.2010

bet problēmas, draugi ir jūsu antenās, kas nespeej uztvert signālu, dekoders jau neko neuztver, tikai pārveido signālu!jums jau neviens nelika pirkt dekoderi par 40 LS, vareejaat pirkt pa 60LS, ne LAttelecoma! Aj neskida nelielo klučošanos, digitaalaa LAttelecoma Tv rulez!

B Belinda 04.03.2010

Nedomāju ka tā ir lattelekom vaina.

K Kaspars 18.03.2010

nevajag nekādu decimetru antenu pirkt - paprovē no sākuma ar to pasu kas ir! Es no sakuma pieliku dec antenu ka pienakas, tad to pasu bez el. pastipr. un beigās parasto 50-to gadu antenu - ticiet vai nē nekādas starpības!

G Gita 24.08.2010

Pie visa vēl tā Lattelecom attēla saingšana! Kā vispār mūsdinās var būt tādi brīnumi, ka pilsētā skatoties TV, tas rāda kā "dzīvojot uz mēness". Ieteicu mammai, lai pārdod kādam lattelecom fanam to dekoderi un pieslēdz visasat, iesaku arī citiem.