www.sudzibas.lv Tet šausmigi slikts internets

Lattelecom - šausmigi slikts internets

Adrese Rigondas gatve 7 dz.40, visu laiku ir problēmas ar Lattelecom internetu, tas medz pazust visvarigakaja bridi, kad tas ir nepieciešams, ta nav pirma reize, agrak meginaju pats - restartet ruteri, zvanit, trinaties ar operatoriem kas skaidro : Jums jaizdara to un to, japarsledz vadu citā porta, es atvainojos, prieks kam man tas viss ir vajadzigs? Aizvakar vispar bija bedigi kad man bija nepieciešams internets 2 stundas pa visu dienu, un ko Jus domajat, pat šajos 2 stundas tas pingoja, pazuda, isak sakot kaut kada nevis internets, mezciema mazs kantoris apkalpoja kadus 100 klientus un NEKAD ko tada nebija, jo cilveki stradaja lai internets butu kvalitativaks, seit es redzu ka dara visu ko lai pabazt vairak naudinas kabata, TAS IR NENORMALI!

W Watafuks 25.04.2019

Sergejs, tas gan i feini ka tagad jebkuram šajā valstī ir iespēja uzzināt kur tu dzīvo. GDPR stūrī nervozi pīpē, tauta pati visu publisko.